Medimagazin logo

2022 Yılı 3.Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurasında belge verme süresi uzatıldı

Sağlık Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü, 2022 Yılı 3.Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası esas belge verme süresinin 15 Kasım tarihine kadar uzatıldığını duyurdu
Kaynak: MEDİMAGAZİN
2022 Yılı 3.Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurasında belge verme süresi uzatıldı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

MEDİMAGAZİN - 2022 Yılı 3.Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası esas belge verme süresi uzatıldı.

Belge verme süresinin uzatılmasına ilişkin Sağlık Bakanlığından yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

"Bakanlığımızca 18 Ekim tarihinde yapılan 2022 Yılı 3 Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası sonucu; tıpta uzmanlık mevzuatına göre uzman olanlar ile uzman tabip, tabip, uzman diş tabibi, diş tabibi ve eczacı kadrolarına yerleşenlerin  atamaya esas belge verme tarihi 15 Kasım tarihine kadar uzatılmıştır."

2022 Yılı 3.Dönem İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası sonucu yerleşenler listesi yayımlandı


 

 

 


 

saglik bakanligi
atama kurasi
esas belge suresi
Yorum (17)
biyokimya mikrobiyoloji pdc mağduriyeti çözülsün
mecburi tamamlayıp kurum içi atama bekleyenlere açılmayan kadroları üstelik hizmet puansız açıktan açtınız, yetmedi ihtiyaç olmadığı halde ( örn. bursa biyokimya ) pdc fazlası atama yaptınız insanları mağdur ettiniz. açıktan atama tüm hekimlerin katılımına açık olsun ve hizmet puanı ile yapılsın.
30
Cevapla
Dr. Emekli
gerçekten iyi bölgeler açıldı. ama bildiğim 4 arkadaştan ikisi başlamayı düşünmüyor. evrak gönderen azki süre uzatılmış. yinede %50 başlarsa iyidir. kadroların yarısı boş kalacak. mecburi hizmet bölgesinde çalışan arkadaşlara özele geçmesini tavsiye ederim. özelde çalışırken 3 ay sonra başvurabilir.
1
Cevapla
Dr. Emekli
emekliliği gelen arkadaşlara tavsiyem!. emekli olsunlar. çünkü kısa bir dinlenme süresinden sonra ayrıldıkları kadro ya veya yakınına açıktan atama kurası açılacaktır. ben aynı yerde tekrar çalışmaya başlayacağım. + 11000 tl gelirim olacak.
2
Cevapla
Dr gs
hizmet puanı ile atama yapılsın diyen arkadaş; eğer sen de çok istiyorsan bu kuralara katılmak istifa eder özel sektöre geçersin. mesai saatlerin akşam 6 olur, cumartesi de çalışırsın sonra da kuraya girmeye hak kazanırsın olur biter. sen hep bana diyorsun yok öyle bir dünya
3
Cevapla
Radyolog
nolur gelin diye ne kadrolar açıldı yine de zaten düzeni olan insanlar olduğu için gelmiyor. duzen kurmaya çalışan insanlara da git biraz özelde takil kıymetlen mesaji vermis oldunuz. neye yaradı anlamadım.
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir