Medimagazin logo

1. HKS Okulu Ders Notları Kitabı ve Sunumları

1. HKS Okulu Ders Notları Kitabı ve Sunumları
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

 

Bilindiği üzere Performans Yönetimi ve Kalite Geliştirme Daire Başkanlığı tarafından 14-18 Mart 2011 tarihleri arasında Antalya ilinde 1. HKS Okulu gerçekleştirilmiştir.

 

 

Okulda, kalite alanında yeni bir döneme girildiği ve bu yeni dönemde Bakanlığımızın vizyonu, bundan sonraki yol haritası ve kalite yönetim direktörlerinin sorumlulukları katılımcılarla paylaşılmıştır. Ayrıca başta Hizmet Kalite Standartlarının metodolojisi, standartların hastanelerde nasıl uygulanması gerektiği, uygulamalardaki püf noktalar anlatılmıştır. Ana ekseninde hizmet kalite standartları olan ve geniş bir perspektiften olayları irdeleyen toplam 23 sunum, konusunda uzman Bakanlık eğitimcilerimiz tarafından katılımcılara aktarılmıştır.

 

 

HKS Okulu’nda yapılan sunumlar ve bu çerçevede hazırladığımız 1. HKS Okulu Ders Notları Kitabı yayınlanmıştır. Kitap ayrıca okul katılımcıları adına il sağlık müdürlüklerine gönderilecektir.  

 

 

Okul sunumlarının bir bölümünü ve Hizmet Kalite Standartları uygulamalarında başucu olacak bu kitabı tüm sağlık çalışanlarımızın kullanımına sunuyoruz.

 

  1. HKS Okulu Ders Notları Kitabı
  2. Daire Tanıtım Sunumu  
  3. Sağlıkta Performans ve Kalite Yönergesi
  4. HKS ile İlişkili Mevzuatlar
  5. Yönetici Performansı
  6. Birim Performansı
  7. HKS Metodolojisi
1.
hks
okulu
ders
notları
kitabı
ve
sunumları
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir