Medimagazin logo

Yoğun bakımın kapısı kırıp doktora saldırdı

Amasya'da yoğun bakımda hayatını kaybeden bir hastanın yakını, hastasının öldüğünü duyunca hastaneyi birbirine kattı.
Yoğun bakımın kapısı kırıp doktora saldırdı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

 Geçirdiği yoğun beyin kanaması sonucu kaldırıldığı Amasya Üniversitesi Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi yoğun bakım ünitesinde tedavi altına alınan 61 yaşındaki Ahmet Şenel, 2 gün sonra hayatını kaybetti.

Aynı gün Almanya'dan gelen yeğeni V.K.'nın dayısını görme talebi normal görüş saatinde önce olduğu için reddedildi. Bir süre sonra servis görevlilerinin hastanın kaybedildiğini bildirmeleri üzerine sinirlenen V.K., önce yoğun bakım ünitesinin kapısını kırdı. Sonra da başka bir ameliyattan çıkan kadın doğum doktoruna saldırdı.

Araya giren yakınlarının sakinleştirdiği V.K.'nın kendine geldikten sonra kırılan kapının 700 liralık hasarını ödediği öğrenildi.

Kapının yenisi sipariş edilirken, hastanede daha önce 2 defa acil servis kapısı hasta yakınları tarafından kırılmıştı.

yoğun
bakımın
kapısı
kırıp
doktora
saldırdı
Yorum (21)
Bedrettin alyamaç
param var kapıyı kırarımda öderimde felsefesi!almanya bozuntusu!terbiyesiz ve ahlaksız!gelde acil vakalara bak!gelde yoğun bakıma hasta al!çalışılırmı artık çok zor ALLAH CC yardım etsin bu hale düşürenlerin hakkından MEVLAM gelsin........
0
Cevapla
tuncay çalışır
kapı ödendiyse hastane yönetimince sorun halledilmiş demektir...
0
Cevapla
Hasan AKDEMİR
" Sabır imanın yarısıdır " sözünü artık kimse kaale almadığı için herkes acısını, kinini, öfkesini çok rahat bir şekilde, insanları ve eşyaları kırarak gösteriyor." Adaletin olmadığı yerde terör hakim olur" ilkesine uygun olarak yeni kanunsal düzenleme ve uygulamalara ihtiyaç var. " Hasta, hastayakını psikolojisi " uydurmalarıyla cezalar hafifletileceğine, orada o hastalara hizmet verenlerin ve diğer hastaların psikolojileri de düşünülerek cezaları artırılmalı diyorum.
0
Cevapla
emrullah çelik
Adı V.k olan şahıs yüreği yetiyorsa aynı hareketlerti almanya da da yapsında görelim her ne hikmetse bu memlekete gelen burada kendini kaybediyor muhtemelen tv den türk kanallarını izliyor bu şekilde yapanlar ona örnek olmuştur nasıl olsa cezasız kalıyor.Yazıklar olsun.
0
Cevapla
jane doe
Alman Çalışma Bakanlığına, Alman emniyet genel müdürlüğüne, Alman büyükelçiliğine ve biliyorsanız işyerine kişi hakkında yazı yazın. Kişinin çok tehlikeli ve saldırgan olduğunu yazın. Kişi çok tehlikeli. Amerika'da olsa polis vururdu.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir