Medimagazin logo

Yoğun bakımda nişan töreni

Ankara'da 6 yıldan bu yana kanser tedavisi gören 50 yaşındaki Ufuk Köse, yoğun bakıma kaldırılınca kızı Merve Köse nişan törenini yoğun bakımda yapma kararı aldı. Tedavi gördüğü yoğun bakım servisinde kızının yüzük kurdelesini kesen anne Köse, gözyaşlarını tutamadı.
Kaynak: YENİ ŞAFAK
Yoğun bakımda nişan töreni
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Başkent Ankara'da 6 yıldan bu yana kanser ile mücadele eden 50 yaşındaki Ufuk Köse yoğun bakıma kaldırılınca kızı Merve Köse daha önce planlanan nişanını yoğun bakımda yapma kararı aldı.
Köse'nin tedavi gördüğü Özel Liv Hospital Ankara'daki yetkililerin izin vermesi üzerine yoğun bakım servisinde yapılan nişan törenine, Köse'nin yakınlarının yanı sıra hastane görevlileri de katıldı. Merve Köse ve Bahadır Bostan çiftinin kurdelesini anne Ufuk Köse, alkışlar eşliğinde kesti. Anne Köse, zaman zaman gözyaşlarını tutamadı.
Aile üyelerinin de katıldığı nişan töreninde konuşan anne Ufuk Köse, "Çok mutluyum. Evlatlarımın ikisi de çok mutlu. Yüzükleri parmaklarında. Onların mutluluğu benim için çok önemli. İyi olsunlar, inşallah ben de çok iyi olurum. Hep birlikte sağlıklı sıhhatli bir ömür geçiririz." dedi.
 
Kızı Merve Köse ise, annesinin yanında bu nişanın olması, onun da görmesi ve hep beraber bu mutluluğu paylaşmış olmaktan da çok mutlu olduğunu söyledi. Yoğun bakımdaki nişan töreninde konuşan baba Erdoğan Köse ise, "Gerçekten özel bir an. Keşke bu özel anı daha sağlıklı ortamlarda sevdiklerimizle geniş katılımlı kutlayabilseydik. Ama kaderde burada kutlamak varmış. Evlatlarımız bizim için çok önemli. İnşallah sağlık dolu sevgi ve saygıya dayalı bir birliktelik ömür yaşarlar" diye konuştu.
Kurdele kesilmesinin ardından Merve Köse'nin nişanlısı Bahadır Bostan, "Ufuk teyzeyle bunu burada yapabilmek bizim için çok önemliydi. Her türlü duyguyu bir arada yaşıyoruz " diyerek duygularını ifade etti.
TANIDIĞIM EN GAYRETLİ HASTA
Köse'nin doktoru Doç. Dr. Gökhan Erdem ise "Ufuk hanım, şimdiye kadar tanıdığım en gayretli hastalardan biri. Önce annesine, sonra babasına baktı kendisi hastayken. Hala da çabalıyor mücadele ediyor bunların sonucunu da görecek. Güçlü bir insan ailesi de çok iyi destek oluyor" diye konuştu.

yoğun bakım
nişan töreni
özel liv hospital ankara
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir