Medimagazin logo

TUS tercihleri bugün başlıyor

Tıpta Uzmanlık Eğitimi Giriş Sınavı (TUS) ilkbahar dönemi tercih işlemleri, 15-21 Mayıs'ta gerçekleştirilecek.
TUS tercihleri bugün başlıyor
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

ÖSYM'nin internet sitesinde yer alan bilgiye göre, adaylar tercihlerini, T.C kimlik numaraları ve şifrelerini kullanarak bireysel olarak, 15-21 Mayıs'ta ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden yapacak. Yerleştirme sonuçları ÖSYM'nin internet sayfasında yayımlanacak, adaylara yerleştirme sonuç belgesi gönderilmeyecek.

Tercihler ve genel bilgiler ile ilgili tablo ve koşullara ÖSYM'nin internet sitesinden erişilebilecek. Adayların bu bilgileri dikkatle inceleyip tercihlerini yapmaları gerekiyor. Adaylar, süresi içinde tercihlerini değiştirebilecek.

tus
tercihleri
bugün
başlıyor
Yorum (13)
acil
acil doktorları haklı olarak acilden kaçmak istiyor.aciller saldırı ve zulmün merkezi haline gelmiş durumda.çok şiddetli bir TUS çalışması var.TUS puanları devamlı yükseliyor.acilin geliri çok az.döner sermaye katsayısı düşük.acil mutlaka teşvik edilmelidir.
0
Cevapla
baran
Kadın doğumu tercih edin, dayak yiyin, dava edilin, bayramda seyranda nöbet tutun, sevk için bütün gece uğraşın...
0
Cevapla
ercan
Beyler meslek bitt artık,bunu sürdürmenin bir anlamı yok!!! TUS a harcığanızı zamanı LYS'ye harcağın hayatınızı kurtarın.Yapacak meslek mi yok.Ömrünüzü harcayıp karartmayın tazminat davaları ve hapislerle...
0
Cevapla
mert ali
KADIN-DOĞUM BİTMİŞTİR.SAKIN TERCİH ETMEYİN.GİDİN TEMEL BİLİMLER OLAN(BİYOKİMYA,MİKROBİYOLOJİ.ANATOMİ,HİSTOLOJİ. VS)TERCİH EDİN.HEM ÇOK RAHAT,HEMDE MAAŞ+DÖNER CERRAHİ BRANŞLARDAN ÇOK FAZLA.SİZLERE BİR ABİ TAVSİYESİ...
0
Cevapla
ölmüş eşek
bu ülkede beyin cerrahisi hizmeti sunmak lükstür. beyin cerrahisi seçipde hem kendinize, hem ana- babanıza, hem de -kurabilirseniz- ailenize azap etmeyin. bence, beyin cerrahisi yazmayın.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir