Medimagazin logo

Tuba Büyüküstün genel cerrah rolünde: Netflix, Zeytin Ağacı'nın yayın tarihini açıkladı

Netflix, başrolünde genel cerrah rolü ile Tuba Büyüküstün'ün yer aldığı Zeytin Ağacı’nın tarihini diziden ilk görsellerle paylaştı
Kaynak: MEDİMAGAZİN
Tuba Büyüküstün genel cerrah rolünde: Netflix, Zeytin Ağacı'nın yayın tarihini açıkladı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

MEDİMAGAZİN - Başrollerinde Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Füsun Demirel, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak’ın yer aldığı Zeytin Ağacı, 28 Temmuz’da Netflix platformu üzerinden izleyici ile buluşuyor

Netflix, geçmişin, değiştirilemese bile kabul edilmesiyle, hayattaki pek çok çıkmazın üstesinden gelinebileceğini sıcak, duygusal, neşeli ve umut veren bir dille anlatan Zeytin Ağacı’nın klibini ve ilk görsellerini paylaştı.

Zeytin Ağacı Hakkında:

Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla (Seda Bakan)’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi'ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık'a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar. 

Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

genel cerrah
tuba buyukustun
dizi
netflix
zeytin agaci
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir