Medimagazin logo

Suruç’ta yaralanan Dr.Çağla Seven’in tedavisi devam ediyor

Şanlıurfa’nın Suruç ilçesinde meydana gelen saldırıda yaralanan Dr. Çağla Seven’in sağlık durumuyla ilgili İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi'nden açıklama geldi. Seven'in yoğun bakımdaki tedavisinin devam ettiği belirtildi.
Suruç’ta yaralanan Dr.Çağla Seven’in tedavisi devam ediyor
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

 İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Başhekimliği’nden yapılan yazılı açıklamada, “Suruç’ta meydana gelen patlama nedeniyle yaralanma sonrası ilk müdahaleleri özel bir hastanede yapılan İstanbul Tıp Fakültesi mezunu meslektaşımız Dr. Çağla Seven ailevi nedenler ile fakültemiz yoğun bakım servisimize sevk edilmiştir. Bugün itibariyle şuuru açık ve koopere, spontan solunumda olan, travmaya bağlı batın içi sorunları ve uzun ekstremitelerde kırıkları bulunan hastanın yoğun bakımda takibi ve tedavisi yapılmaktadır” ifadelerine yer verildi.

Öte yandan gece saat 02:00’de hastaneye getirilen Dr. Çağla Seven arkadaşları ve meslektaşları tarafından alkışlarla karşılandı. Seven’in alkışlara zafer işareti yaparak karşılık verdiği gözlendi.

suruç’ta
yaralanan
dr.çağla
seven’in
tedavisi
devam
ediyor
Yorum (3)
Salim Adalı
Bu patlamada HDP lilerden kimseye bir şey olmaması şaşırtıcı geldi bana.
0
Cevapla
esat
PKK sempatizanı' ve karanlık işlerin temsilcisi zavallı piyon. iki polis senin yüzünden öldü.
0
Cevapla
meral
POlitikacılar topluluk içine girmeyerek kendilerini olası bir riskten korumuşlar ama gencecik insanları piyon olarak harcamışlar, kahrolsunlar. Hekimleri ve gençleri kobaniye savaşa göndereceklerine başka hayırlı bir iş yapamazlarmıydı? Birçok insanın ölümüne neden olan çirkin politikacıları kınıyorum. Ülkemiz arabistandaa olan bir savaşta asla taraf olmamalı ne kobani nede bağdat, şam bizi ilgilendirmez. Zaten ülkemizin insanları açken milyonlarca göçmen aldık, artık tahammülümüz kalmadı.Birde kobaniye insanları barışcıl amaç diye kandırıp savaşa göndermek hoş değil. Hiç kimse onları biz savaşa değil oyuncak dağıtmak için gönderdik yalanına sarılmamalı. Resmen savaşa yani ateşe attılar. Savaşan taraftan birisi olan İŞID de düşman gördüğü tarafa karşı girişimde bulunmuş oldu.Çirkin politikacılar kendileri cephe gerisinde kalarak gençlerimize kıydılar.Kahrolsunlar, yaralı hekim kardeşime şifalar dilerim.Biz hekimlerin görevi savaşarak insan hayatına son vermek değil her türlü insan yaşatmak olmalı.Malesef PYD, PKK, İŞID batının yani ABD ve müttefiklerinin desteklediği organizasyonlar, birbirlerine çarpıştırarak ülkeleri sömürüyorlar. Biz bu kavgalardan uzak duralım.Atalarımızın yolundan asla sapmayalım. Onlar kurtuluş savaşında ve Çanakkalede fedakarlıklar göstererek bize bu yurdu bıraktılar değerini iyi bilelim ve onu koruyalım.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir