Medimagazin logo

Skandal hastanede ortaya çıktı

Sakarya’nın Karapürçek ilçesinde hastaneye giden 15 yaşındaki genç kızın hamile olduğu öğrenilmesi sonrasında, küçük kızın 16 yaşında M.Ç. ile imam nikahıyla birlikte yaşadıkları ortaya çıktı.
Kaynak: İHA
Skandal hastanede ortaya çıktı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Edinilen bilgilere göre, Sakarya’da iki ayrı ilçede 15 yaşındaki 2 ayrı kız çocuğu karın ağrısı şikayetiyle Akyazı Devlet Hastanesine gittikleri ve küçük kızların hamile oldukları ortaya çıkmıştı. Doktorlar durumu polis ekiplerine bildirmesi sonrasında savcılık konuyla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatmıştı.

Olay sonrası küçük kızlardan biri olan ve Karapürçek ilçesinde ikamet eden 15 yaşındaki B.D., isimli küçük kızın 16 yaşında ki M.Ç. ile imam nikahıyla birlikte yaşadıkları ortaya çıktı. Diğer küçük kız ile ilgili açıklama yapılmazken, konuyla ilgili incelemenin sürdüğü belirtildi.

hastane
skandal
akyazı
Yorum (5)
A
Bunun neresi skandal? Buluğ cağını geçmişler, kendi istekleri ile evlenmişler. Kız da şimdi hamile. Afrikada ortalama ömür 41. Insanlar evlenmek için 18 i beklese nesil kesilir. 18 yaş altı çocuk diye bir şey ben kabul etmiyorum
4
Cevapla
ahmet kemal
ai sen git afrikada yaşa.. ayrıca kızın olursa 10 yaşında evlendir..
1
Cevapla
Kerem can
Memduh ün öldüğünde tüm medyamız yas tutmuştu. Hıçkıra hıçkıra ağlayan entellektüellerimiz bu kişinin fatma girikle olan mutlu evlilik masalını da ballandıra ballandıra anlatmışlardı. Oysa fatma girik 15 memduh ün onun iki katı yaşındayken birlikte yaşamaya başlamışlardı. Resmen sübyancılık yapmış adamı göklere çıkaranlarla bu olayı aşağılayanlar aynı kişiler oysa ki.
0
Cevapla
Ebru
Pedofillee bu siteye de dadanmis.
1
Cevapla
sultan
buluğ çağına ermekle insanın karar verme yetisini kazandığını düşünmek nasıl bir mantıktır anlamak çok güç. çocuk onlar henüz. ve evlenmeleri de medeni kanuna göre suç. o yaşta eğitimine devam etmeli ve evlenmeyi düşünmek yerine buna odaklanmalıdır.
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir