Medimagazin logo

Scooterdan düşüp beyin kanaması geçiren psikolog yaşamını yitirdi

Adana'da scooter markete giderken düşüp başından yaralanan, bir gün sonra fenalaşınca kaldırıldığı hastanede beyin kanaması geçirdiği belirlenen psikolog Ümit Ertem (44), 4 gündür tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitirdi
Kaynak: DHA
Scooterdan düşüp beyin kanaması geçiren psikolog yaşamını yitirdi
Ümit Ertem
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli psikolog Ümit Ertem, 19 Ağustos'ta evinden çıkıp scooter ile annesinin evine giderken dengesini kaybedip düştü. Başını kaldırıma çarpan ve vücudunun çeşitli yerlerinde sıyrıklar oluşan Ertem, eve döndü. 

Bir gün sonra fenalaşınca yakınlarının çağırdığı ambulansla çalıştığı hastaneye kaldırılan Ertem'in, yapılan tetkiklerinde beyin kanaması geçindiği saptandı. Acil ameliyata alınan psikolog Ertem, yoğun bakımda verdiği 4 günlük yaşam savaşını dün kaybetti.

Bugün çalıştığı hastanenin önünde tören düzenlenen psikolog için başhekim Prof. Dr. Süleyman Çetinkünar ve ailesi, yaşadıkları üzüntüyü dile getirdi. Ümit Ertem, daha sonra 100'üncü Yıl Cemevi'ne götürüldü. 

Cenazede annesi Ayşe Ertem ile yakınları gözyaşı döktü. Ümit Ertem'in cenazesi, Kabasakal Mezarlığı'na götürülerek toprağa verildi. 

psikolog
umit ertem
scooter
adana sehir hastanesi
beyin kanamasi
Yorum (1)
2nci Mabeyinci
merhuma yaradan' dan rahmet, kederli ailesine taziye dileklerimi sunarım. ey cemaat i medagaziyyynnn! kask dizlik gözlük gibi asgari standart güvenlik önlemleri alarak bu tip araçları kullanınız, n'olur lütfen güvenlik tedbiri alınız.
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir