Medimagazin logo

Sağlıkta Dönüşüm Zirvesi

Türkiye’de sağlık kurumlarını ilgilendiren birçok konunun gündeme geleceği Sağlıkta Dönüşüm Zirvesi 5-6 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek.
 Sağlıkta Dönüşüm Zirvesi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Türkiye’de Kamu Hastaneleri Kurumu’nun Yapısı ve İşleyişi, Sağlık Sigortacılığı, Sağlık Sektöründe Özel Hastanelerinin Yeri, Sağlık Sektöründe İnsan Kaynakları Yönetimi, Sağlıkta Bilişim, Tıp Alanında Son Yenilikler, Sağlık Yöneticiliği gibi konular Nişantaşı Üniversitesi Sağlıkta Dönüşüm Zirvesi’nin gündem maddeleri arasına yer alacak. Zirvenin sonunda ise katılımcılara Katılım Sertifikaları verilecek.

Sağlıkta Dönüşüm zirvesi, 5-6 Mayıs tarihlerinde ve 10:00-17:00 saatleri arasında Nişantaşı Üniversitesi Bayrampaşa Kampüsü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek.

sağlıkta
dönüşüm
zirvesi
Yorum (2)
k.h.sendika
liyakatsiz,yetersiz tamamen ahbap çavuş ilişkileri ile doldurulan genel sekreterlik ve hastanelerdeki müdür ve yardımcıları kadroları yüzünden tüm hastaneler borç batağındadır ve iflasın eşiğindedir.inanmak istemeyenler izmir kamu hastanelerinin mali durumuna baksın.resmen iflas etmiş durumdalar.
0
Cevapla
md
Dönüştüre dönüştüre hödük haline geldi sağlık...
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir