Medimagazin logo

Sağlıkçı çift, düğün takılarını hastane bahçesinde unutunca çaldırdı

Kaynak: CİHAN
Sağlıkçı çift, düğün takılarını hastane bahçesinde unutunca çaldırdı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Bursa Diş ve Ağız Sağlığı Hastanesi’nde görevli hemşire ile mutemet eşi, çelik kasada saklamak için işyerine getirdikleri düğün takılarını hastane bahçesinde çaldırdı. Mesai öncesi çay içen genç çift, hastaneye girerken içerisinde altın dolu poşeti masa altında unuttu. Polise müracaat eden genç çift, “Yeni evliyiz, 15-20 bin liralık altın vardı poşette. Bulanlar lütfen getirsinler.” diye yardım istedi.

Bursa Diş ve Ağız Sağlığı Merkezi’nde mutemet olarak görev yapan İrfan Atıcı ile aynı hastanede hemşire olarak görev yapan Nuray Atıcı üç ay önce evlendi. Düğün takılarını alarak Ramazan Bayramı tatilinde memleketlerine giden genç çift, tatil dönüşü altınları çelik kasada saklamak için hastaneye getirdi. Hastane bahçesindeki kantinde çay içen çift, içi altın dolu poşeti masanın altına koydu. Çay içtikten sonra poşeti masa altında unutarak içeriye giren Atıcı çifti, bir süre sonra poşeti unuttuklarını fark etti.

Durumun bildirilmesi üzerine hastaneye gelen Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri, güvenlik kamera görüntülerini incelemeye aldı. Polis, içerisinde yaklaşık 20 bin lira değerinde altın olan poşeti alan vatandaşa ulaşmak için olayla ilgili soruşturma başlattı.

"BULAN LÜTFEN GETİRSİN, BORCUMUZ ÇOK"

Henüz üç aylık evli olduklarını belirten İrfan Atıcı olayı şöyle özetledi: “Mutemet olarak çalıştığım için düğün takılarımızı kasada saklamak için hastaneye getirdik. Altınları hastanede saklıyorduk, tatilde memlekete giderken yanımıza aldık. Tatil dönüşü yine kasaya koymak için poşete koyup hastaneye geldik. Girişteki kafede çay içerken poşeti masa altına bıraktık. Çaydan sonra içeriye girerken poşeti almayı unuttuk. İçerisindekiler düğünümüzde takılmıştı. Zaten düğün borcumuz çoktu. Bulanların insaniyet namına poşeti getirmelerini istiyorum. İçerisinde yaklaşık 15-20 bin lira değerinde altın vardı. İnsan olmak lazım, herkesin kendine göre ihtiyacı var. Bulanlar lütfen getirsin. Düğün borcumuz çok. Keşke bu şekilde bir olay olmasaydı.”

Bursa Emniyet Müdürlüğü olayla ilgili soruşturma başlatıldığını açıkladı. Öte yandan güvenlik kameralarında poşeti almasından şüphe edinilen kadının yapılan incelemede poşeti almadığı belirlendi.

sağlıkçı
çift
düğün
takılarını
hastane
bahçesinde
unutunca
çaldırdı
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir