Medimagazin logo

Sağlık hizmetlerinin iletişim altyapısı yenileniyor

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Hacı Mehmet İnan, hızlı gelişen sağlık sektörüne paralel olarak teknolojiyle kaliteli hizmetin verilmesi için Adıyaman'da sağlıktaki iletişim altyapısının yenilendiğini söyledi.
Kaynak: İHA
Sağlık hizmetlerinin iletişim altyapısı yenileniyor
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Başhekim Uzm. Dr. Hacı Mehmet İnan yaptığı açıklamada Adıyaman'da mevcut hastanelerin iletişim altyapılarında yenilenerek bir merkez santralde hizmet verilmesinin amaçlandığını ifade ederek, "Hastanelerin tek çatı altında toplanmasından sonra hasta ve doktorların iletişim sorunlarını da beraberinde getirmiştir. Gelişen teknolojiye paralel olarak günümüz iletişim çağına ayak uyduran Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi olarak hastanelerin iletişim sorunu da oradan kaldıracak çalışma başlatılmıştır.

Hastanelerimizin mevcut iletişim altyapılarını yenileyerek tüm hastanelerimizin ana bina olarak belirlediğimiz eski devlet hastanesinde bir santral olarak kullanmayı hedefliyoruz. Bu bağlamda doktorlarımızın ve sağlık çalışanlarının üç hastane olarak bir birilerinden iletişimlerini kolaylaştırmak ve sonuca en kısa sürede ulaşmak için yaptığımız çalışmalar hasta memnuniyetini ön planda tutarak misyonumuzu ve vizyonumuz doğrultusunda hareket ediyoruz" dedi.

sağlık
hizmetlerinin
iletişim
altyapısı
yenileniyor
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir