Medimagazin logo

Sağlık çalışanlarına saldırdı: MHP İl Başkanı görevden alındı!

MHP Hakkari İl Başkanı Fatih Özbek, sağlık çalışanlarına saldırdığı gerekçesiyle görevinden alındı. Özbek paylaşımında “Benim büyüğüm emir vermiş başımla beraber ben o kapıda her daim liderime, teşkilat başkanıma hizmetkârım” ifadelerini kullandı.
Kaynak: DUVAR
Sağlık çalışanlarına saldırdı: MHP İl Başkanı görevden alındı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Hakkari il Başkanı Fatih Özbek, 15 Temmuz'da havale geçiren komşusunu hastaneye götürdü. 

Duvar’ın haberine göre, burada komşunun yakınları ile sağlık çalışanlarına saldıran Özbek, il başkanlığı görevinden alındı.

SAĞLIK ÇALIŞANLARINA SALDIRDI

Epilepsi hastası olan T.Ş.'nin havale geçirmesi üzerine MHP Hakkari İl Başkanı Fatih Özbek ve T.Ş.'nin yakınları, devlet hastanesine geldi. Özbek ve hasta yakınları, 'yeterli müdahalede' bulunulmadığı gerekçesiyle sağlık çalışanları ve güvenlik görevlilerine saldırdı. 

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Güvenlik kamera kayıtlarına da yansıyan görüntüler üzerine başhekim, nöbetçi doktor ve 5 hastane personeli, olayın ertesi günü konuya ilişkin Hakkari Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Yaşanan olaya ilişkin Hakkari Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. 

Öte yandan havale geçiren kadının olaydan hemen sonra Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildiği, sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

“TEŞKİLAT BAŞKANIMA HİZMETKARIM”

Olayın ardından Özbek, MHP Genel Merkezi tarafından görevden alındı. Özbek, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: 

“Değerli büyüğüm kıymetli başkanım Teşkilatlardan Sorumlu E.Semih Yalçın Başkanımızın  emirleriyle Hakkari il başkanlığı görevime son verilmiştir Benim büyüğüm emir vermiş Başımla Beraber Ben o kapıda her daim liderime. Teşkilat Başkanıma. Hizmetkârım .”

hakkari
Yorum (7)
Mert Nobre
şaşırdık mı. hayır
4
Cevapla
metin aksu
burada halkıma ,milletime hizmetkarım olsaydı keşke.. halka, millete hizmet eden de buraya iç açan bir haberle gelir.
4
Cevapla
yeterli müdahale
yeterli müdahalede bulunulmadığını nasıl anlamış ? kendisi doktor mu ? saldırması iyi olmamış,gereği yapılmış.başkanlıkça yapılan bu uygulama umarız ki bundan sonra meydana gelecek nahoş olaylara bir örnek oluşturur.
11
Cevapla
Dr ceyar
deheyyyy……bu tipler normal hastaların hakkını gasp ediyor…
8
Cevapla
nevzat kulukçu
resimde 1 tane güzel adam görüyorum.
10
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir