Medimagazin logo
Sağlık çalışanlarına özel "ihtiyaç kredisi"
<p> ING Bank, Polis Teşkilatı&#39;nın kuruluş yıldönümü ve Sağlık Haftası dolayısıyla, emniyet mensupları ve sağlık sektörü çalışanlarına özel ve avantajlı ihtiyaç kredisi paketi sunuyor</p>
Sağlık çalışanlarına özel "ihtiyaç kredisi"
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

ING Bank, Polis Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümü ve Sağlık Haftası dolayısıyla, emniyet mensupları ve sağlık sektörü çalışanlarına özel ve avantajlı ihtiyaç kredisi paketi sunuyor.

ING Bank, 10 Nisan Polis Teşkilatı'nın kuruluş yıldönümü ve 8-14 Nisan Sağlık Haftası dolayısıyla, emniyet mensupları ve sağlık sektörü çalışanlarına özel ve avantajlı ihtiyaç kredisi paketi sunuyor. Her iki kampanya dahilinde emniyet ve sağlık sektörü çalışanları 15 bin TL'ye kadar yüzde 1,05 faiz oranı, 12-24 ve 36 ay vade seçenekleri ile masrafsız olarak ihtiyaç kredisi alabilecekler.

08 Nisan - 21 Nisan 2010 tarihleri arasında geçerli olacak Emniyet Mensupları Kampanyası kapsamında tüm emniyet çalışanları ve mensupları çok avantajlı ve rekabetçi fiyatlarla kendilerine özel olarak hazırlanan kredilerden faydalanabilecekler.

ING Bank'tan sağlık sektörü çalışanları için özel bir kredi 08 Nisan - 22 Nisan 2010 tarihleri arasında geçerli olacak. Sağlık Sektörü Çalışanları Kampanyası kapsamında ise tüm sağlık sektörü çalışanları ve mensupları çok avantajlı ve rekabetçi fiyatlarla kredi kullanabilecekler.

sağlık
çalışanlarına
özel
"ihtiyaç
kredisi"
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300