Medimagazin logo

Sağlık Bakanından eylemlere tam destek!

Sağlık çalışanlarının kendilerine yönelik şiddet olaylarını protestosuna tam destek veren Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, “Şifa veren ele vefa bekliyoruz” dedi.
Sağlık Bakanından eylemlere tam destek!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Saatler 09.00’u gösterdiğinde sağlık çalışanlarının "Şifa Veren Ele Vefa" çağrısıyla hastane bahçelerinde buluştuğunu ifade eden Bakan Müezzinoğlu, “İçimiz yanıyor, yüreğimiz kanıyor. Ne yazık ki başarılar yüreğimizi kanatan olaylarla bize dönüyor. Bu anlamda milletimizden istediğimiz şu: Şifa veren ele vefa bekliyoruz. Onlara vefasızlık bu milletin fıtratına uyuşmaz, bu milletin değerleriyle örtüşmez. Ne yazık ki, sağlık çalışanlarımıza yüksek sesle konuşan, hakaret eden, el kaldıran, hatta silah çeken canavarların muhatabı oluyoruz. Güvenlik tedbirlerini artırırken istiyoruz ki hasta ile sağlık çalışanı arasına duvarlar örülmesin. Halkımızın kendine, canına can katan, sancısını dindiren bu kitleye, bu gönül ordusuna, bu fedakâr insanlara sahip çıkmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

sağlık
bakanından
eylemlere
tam
destek!
Yorum (6)
Sermet Kaya
Sayın bakan siz kınama makamı değil çözüm üretme makamısnız.Sağlığa yapılan saldırılarda ceza ertelemesini kaldırın yeter
0
Cevapla
selim
vefa bekliyormuş. bekle sen, çok beklersin.
0
Cevapla
fatma yirmibeş
sayın bakan ne yazık ki hiç inandırıcı değilsiniz! bu işin bu noktaya gelmesinde hükümetiniz baş sorumlu! özellikle de sizden önceki adını bile anmak istemediğim sağlık bakanı! oy uğruna melektaşlarınızı ezdiniz,ama devranın dönmesine az kaldı sanki??
0
Cevapla
Frankie Bellevan
siz böyle istediniz ya ; kudurttuğunuz kişiler de artık vazgeçer bir daha yapmazlar...
0
Cevapla
Hekimoğlu
Kınamayın sayın bakan !. Icraat yapın. Bende vatandaşım ve beni mağdur etmeyin
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir