Medimagazin logo

Prof.Dr.Mehmet Ceyhan'dan Futbol Federasyonuna: Ortopedist hekimlerle salgın kontrol etmeye kalkarsanız böyle olur!

Prof.Dr.Mehmet Ceyhan "Kendinize bir Pandemi Kontrol Kurulu kurun. Bu Kurul karar versin. Kurulda epidemiyolog olsun. Ama ortopedist arkadaşlarla fizik tedavici arkadaşlarla salgını kontrol etmeye kalkarsanız böyle olur" dedi.
Prof.Dr.Mehmet Ceyhan'dan Futbol Federasyonuna: Ortopedist hekimlerle salgın kontrol etmeye kalkarsanız böyle olur!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Enfeksiyon Hastalıkları Derneği Başkanı Prof.Dr.Mehmet Ceyhan, Habertürk'te salgınla ilgili gelinen durumu değerlendirdi. Tam kapanmanın olmayacağını belirten Prof.Dr.Ceyhan geçtiğimiz Nisan ayındaki kapatma uygulamalarından "şu an çok uzattayız" dedi. 

Prof.Dr.Ceyhan şöyle devam etti:

Futbol Federasyonu kendi yaptığı yanlışlar yüzünden virüsü yaydı ve çok belirgin hatalar yaptı. Başından beri onlarla konuşuyorum. Kendinize bir Pandemi Kontrol Kurulu kurun. Bu Kurul karar versin. Kurulda epidemiyolog olsun. Ama ortopedist arkadaşlarla fizik tedavici arkadaşlarla salgını kontrol etmeye kalkarsanız böyle olur. Şimdi futbolculara aşı hakkı koydular. Futbolculara aşı yapmanın hiç bir anlamı yok. Futbolcular zaten hafif geçiriyor yada belirtisiz geçiriyor. 

 

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, dün Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile yaptığı görüşmenin ardından futbolcuların aşılama kapsamına alındığını açıklamıştı.

prof.dr.mehmet ceyhan
futbol federasyonu
Yorum (2)
M ceyhan
Ağzınızdan çıkanı kulağınız duymuyor mu? Alzheimer açısından bir Nörologa basvurun ki kendi kendinize bunun tanısını koymaya calıırsanız sizin de dediğiniz gibi bu işin sonu ne olur!
5
Cevapla
Hasan Akdemir
İşyeri hekimliği çıktığında gittiğim fabrikanın personel müdürü ; " Biz pratik , yani pratisyen birisini arıyoruz " diyerek sözleşme yapmamıştı. Nato'ya üye olmamız mı bizi bu hale getirdi diye arada düşünüyorum.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir