Medimagazin logo

O müşavir hakkında inceleme başlatıldı

Sağlık Bakanlığı Müşaviri Ahmet Özdinç'in dün attığı "Saha araştırması yaptım, jinekologlarla konuştum. Kız öğrenciler arasında kürtaj patlaması var." twitinin ardından Özdinç'le ilgili inceleme başlatıldı. Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu bir televizyon kanalında yaptığı açıklamada, "Müşavir sıfatını taşıyan birini benim görevden alma hakkım yok. Ancak disiplin soruşturması başlatabiliriz." dedi.
O müşavir hakkında inceleme başlatıldı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Sağlık bakanlığı Müşaviri Ahmet Özdinç'in “Saha araştırması yaptım, jinekologlarla konuştum. Kız öğrenciler arasında kürtaj patlaması var” tweeti nedeniyle disipline sevk edildiğini söyleyen Müezzinoğlu, "Böyle bir açıklamayı bu arkadaş neye göre yaptı, ama yanlış. Böyle bir veri varsa bakanlıkta vardır, ama bizde de yok. Kulaktan duyma bir bilgiyi de Saplık Bakanlığı statüsünde olan birinin Twitter'da paylaşmasını doğru bulmuyorum. Biz bu anlamda iç hukuk anlamda yapabileceğimiz ne varsa yaparız. Bakanlığın adını kullanarak kendi verisini kullanma hakkı yok. Bakanlıkta böyle bir veri olsa bile onun açıklama hakkı yok. Biz bize düşeni yapmayı başlattı" dedi.  

DİSİPLİN SORUŞTURMASI BAŞLATABİLİRİZ  
"Görevden mi alacaksınız" sorusuna Müezzinoğlu "Müşavir sıfatını taşıyan birini benim görevden alma hakkım yok. Ancak disiplin soruşturması başlatabiliriz. Başlattık da" diye yanıt verdi.

son
daki̇ka:
o
müşavir
hakkında
inceleme
başlatıldı
Yorum (14)
dawid
Ahmet, Mehmet, hasan ya da Hüseyin ne farkeder? Hepinizin düşüncesi bu değil mi? En sonunda öğrencilerin kaldıkları yere kadar karışmadınız mı?
0
Cevapla
üç harfli
Siz yurtta kaldığını sandığınız kızınızın abaza gençlerle bir öğrenci evini paylaştığını öğrenseniz, birkaç kez de kürtaj olduğunu öğrenseniz ne hissedersiniz? Bunu engellemek devletin görevidir, çünkü 18'inden sonra ana babanın hiçbir hakkı yoktur; ama devletin yetkisi vardır, kullanmazsa yönetenlerin Allah katında performans puanları düşer, bana benzerler.
0
Cevapla
murat 124
üç harfli (op) Bunu engellemek devletin görevidir, çünkü 18'inden sonra ana babanın hiçbir hakkı yoktur; ama devletin yetkisi vardır 18 yasini doldurmus her insan anayasal haklara gore bir bireydir ve kendi sorumluluklarina sahiptir.devletin yada herhangi bir kurum kişi kurulusun kisisel ozgurluklerin anayasal haklarin kisitlanmasinda yaptirimi bulunamaz bu anayasal bir suctur. onun disinda sonsuz bir guvensizlik goruyoruz yazdiklarinizda cocuklarinizi birey olarak yetistirdiyseniz dogruyu yanlisi ogrettiyseniz zaten bu gibi durumlara endiselenmenize gerek yoktur. ne siz ne de hic bir hukumet devlet kurum nasil yikarsa yikasin dusunceleri ve eylemleri sekillendiremez yapacaksa yapar.zaten cevremizde de cokca gormeye basladik o guzide inancli kardeslerimizi parklarda bahcelerde el ele goz goze ..allah haklarinda hayirlisini versin neyse..
0
Cevapla
Heliconatör
3 harfli, ağzından ALLAH lafzı çıktığına göre Allah'ın varlığı ve birliğine inanıyorsun demektir. Peki cennet biletini neden yırttın? Eline geçecek kar nedir? Sonsuz cehennem hayatını nasıl göze alabiliyorsun? Istersen bu platformda tartışalım istersen rumuz isimle mail al , bana gönder, mailleşelim. Yada sen bir yol öner. Bir kişiyi kurtaran tüm dünyayı kurtarmış gibidir. Gerçekten yardımcı olmak isterim. Kaç yaşındasın bilmiyorum, ama muhtemelen 40-45 civarıdır sanırım. Bir tefekkür et, şu ömrünün ne kadar çabuk geçtiğini düşün, kalan ömrün de aynı hızda geçecek, üstelik 2. Kısım artık yaşlanacağın, sevdiklerini kaybedeceğin, hastalıkların başlayacağı en sıkıntılı kısım. Öyleyse şu hayatta inkar insana ne kazandırır? Küfür ile kazanacağın bir şey varsa eğer yine sen ölünce bu avantajın gitmiş olacak. Toprağın altı milyarlarca kafir ile dolu, kazandıkları bir şey var mı? Eğer imandan dolayı müminlerin bir zararı olmuşsa ve küfürlerinden dolayı kafirlerin bir kazancı olmuşsa hepsi bitti, sadece kemikleri kaldı. Bilmiyorum anlatabiliyormuyum 3 harfli? Bana küfrünün nedenlerini söylesen sana her söylediğin madde için onlarca tam ispatlı cevap yazabilirim . Tıp harici tüm ömrümü bu hakikatlere adadım çünkü. Rabbim sana Hidayet etsin.
0
Cevapla
üç harfli
124 arkadaş, 18'imi dolduralı çok oldu. Başkasına zarar vermedikçe her hakka sahip miyim? Çırılçıplak dolaşabilir miyim? Eroin esrar zevkime kimse karışabilir mi? Gökdelen tepesinden atlayacak olsam engelleme hakları var mı? Arama belgesiyle gelip evime girmeye çalışan polisi engelleyebilir miyim? Söylemesi ayıp, ikimiz de razıysak ensest serbest mi? Atatürk'ü rezil gösteren bir karikatür basılı tişörtle gezebilir miyim? İkimizde razıysak bir kadını pazarlayabilir miyim? Anayasa kur'an değildir, değiştirilebilir.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir