Medimagazin logo

Müezzinoğlundan helikopter tepkisi

Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, "yerel seçim çalışmaları için ambulans helikopteri kullandığı" iddialarıyla ilgili soru üzerine, şunları kaydetti:
Müezzinoğlundan helikopter tepkisi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

"Yazının son kısmına bakarsanız, kendisi de haberin asılsız haber olduğunu da ifade ediyor. 20 Mart'ta başlayan seçim yasakları sürecinin, 17 Mart'ta ihlal edilmiş olmasını iddia etmek, asparagas haber, iftiranın ötesinde bir şey değil. Ben Sağlık Bakanıyım. Kütahya'da sağlık hizmetlerini değerlendirdim. Tek bir parti toplantısına katılmadım. İl sağlığın üst yönetimiyle toplantı yaptım. Sivil toplum örgütleri de katıldı, Kütahya'nın sağlık sorunlarını dinledim. Kütahya'da İl Sağlık Müdürümüz, Halk Sağlığı Müdürümüz, Vali bey ile sağlık toplantısı yaptık valilikte. Bir de hemşehri derneğini ziyaret ettik. Haberin sonunda 'Seçim yasakları 20 Mart'ta başlıyor' diyor ama öbür taraftan da 'Bakan seçim yasaklarını deldi' diyor. Medyanın etiği buysa o etik kurallara dikkat etmeleri lazım bu haberi yapan arkadaşların."

müezzinoğlundan
helikopter
tepkisi
Yorum (3)
Mustafa
Bakanımız hekimlere Bayram müjdesi verdi: Yasa kabul edilecek !! http://www.medimagazin.com.tr/hekim/genel/tr-chpden-emekli-ve-calisan-hekimlerin-ucretlerinin-artirilmasi-icin-kanun-teklifi-2-12-50817.html
0
Cevapla
muharrem
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/26003498.asp
0
Cevapla
avni
Hangi bakan verdi o müjdeyi, hiç bir yerde görmedik, duymadık?
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir