Medimagazin logo

Medimagazin okurları bayramlaşıyor!

Medimagazin okurları bayramlaşıyor!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Başta hekimler olmak üzere sağlık çalışanları son yıllarda birçok olumsuzluk içerisinde görev yapmaya çalışıyor.


Performansın, insafsız nöbetlerin, can güvenliği kaygısının ve şiddetin olmadığı, insanca çalışma şartları içerisinde sevgi ve saygının hâkim olduğu bir dünyada yaşamak dileğimizle, Medimagazin ekibi olarak, değerli hekimlerimizin ve sağlık mesleği mensuplarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyoruz.

Siz de yorum kısmına hem bugüne yönelik düşüncelerinizi hem de bayram tebriklerinizi yazabilirsiniz.

Ayrıca, “twitter”da #TIPBAYRAMI hastagı ile düşüncelerinizi tüm kamuoyuna da iletebilirsiniz.

Editör

medimagazin
okurları
bayramlaşıyor!
Yorum (8)
kemal yeşilçimen
DUYGUSUZ VE VİCDANSIZ BİR DÜNYA Sevilen, sayılan ve kutsal bir otorite gibi duran hekim algısı artık yok. Hekim yüzünüze değil bilgisayarın ekranına bakarken sizinle değil bürokrasiyle ilgilenmek zorunda. Soğuk makinaların içinde, bilgisayarların teşhis ve tedavisine sunulan, ölçülüp biçilen, borsada işlem gören ve menkul değerlere çevrilebilen hastalık dünyasında yaşıyoruz. Sağlık ise paranın gücüne göre alınıp satılan tüketim malzemesi oldu. Sosyal güvenlik kurumunun paket programına giren hastalar, hastalık borsasında ödenen para kadar hizmet alabiliyor. ‘Sıradaki gelsin’ komutuyla harekete geçen hastalar, dev süpermarketlerde alışveriş krizine girmiş müşteriler gibi köşe bucak şifa arıyor. YAZININ TAMAMI : http://www.kemalyesilcimen.com/artikel.php?artikel_id=261
0
Cevapla
taner
Şırnak'ta sözleşmesi feshedilen meslekdaşımız görevine iade edilene, halk sağlığı müdürü ve kaymakam hakkında ise işlem yapılana kadar tıp bayramı kutlamak safdilliliktir.
0
Cevapla
Mehmet Yıldız
Tıp bayramı olarak kutlanan bu günde benim buruk mesajım: Hekimleri emeklilikte asgari ücret düzeyinde ücrete mahküm eden bu düzene yazıklar olsun...!
0
Cevapla
Frankie Bellevan
bayram tebriği yazmayacağım ama bugüne kadar elinden geldiğince sesimizi duyurmaya çalışan bizleri buluşturan,dertleşmemize,derdimize ortak olan ve sağlık alanında bilgilendiren medimagazin'de çalışan,katkısı olan kardeşlerime teşekkür ediyorum. onlara herzaman sağlıklı ve huzurlu günler diliyorum. allah eksikliğinizi vermesin. meslektaşlarıma,hocalarıma gönül dolusu sevgiler,saygılar.
0
Cevapla
Onur
Kuruların mesleği ve yaşları bu kadar çok yakmadığı meslek onurunun yükseldiği nice bayramlara.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir