Medimagazin logo

Medimagazin gündeme getirdi, ihale iptal edildi!

Medimagazin’in 9 Ekimde gündeme getirdiği ihaleyle diş hekimi alımı iptal edildi.
Medimagazin gündeme getirdi, ihale iptal edildi!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Kütahya Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Kütahya Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi İle Merkeze Bağlı Birimlerde görevlendirilmek üzere ihaleyle diş hekimi aranıyordu.

Medimagazin 9 Ekimde yaptığı haberde konuyu gündeme getirdi. Alınan bilgilere göre haberden sonra diş hekimleri ve Bakanlık idarecileri tarafından Genel Sekreterlik aranarak bilgi istendi.
 
Bugün ise ihalenin iptal edildiği bilgisi geldi.

 

9 EKİMDE MEDİMAGAZİ TARAFINDAN YAYINLANAN HABER

medimagazin
gündeme
getirdi
ihale
iptal
edildi!
Yorum (5)
Frankie Bellevan
tebrikler medimagazin. demek ki sağlık bakanlığımız yetkilileri zaman zaman medimagazini takip ediyor. ve nadiren de olsa gerekeni yapıyorlar.
0
Cevapla
CRİSTALLER
Hindistan MARSA çıkıyor, biz AHİRETE çıkmaya çabalıyoruz. BUNU İPTAL ETMEN ÖNEMLİ DEĞİL, BUNU OLUR İZNİNİ VERENİ SALLANDIRMAN ÖNEMLİ.... YOKSA O KİŞİ AHİRETE ÇIKMAYI BAŞARDI MI?
0
Cevapla
enes
İhaleye katılım olmamış, Genel sekreter ve ekibi diğer personelleri de dahil ederek daha büyük ihaleye çıkacaklarmış (dermişim)663 şakası iş bilmezlere ithaf olunur bu kadar beceriksizleri mumu ışığında arasalar bulamazlardı
0
Cevapla
hasanekim
Hekimlik mesleği üst düzey eğitim ve beceri gerektiren bir meslektir. Bu mesleği hor görmek ve uygulayıcılarını incitmek faydalı değildir. Tüm olumsuzluklara hatta ölüm riskine rağmen hekimlerin içten görev yapması ülkesini ve inanlarını sevdiği içindir. Bunu kimse istismar etmemelidir. Maalesef son yıllarda halkın da yanlış yönlendirilmesi sonucu hekim düşmanlığı artmıştır. Yakında geçirdiğim bir üzücü olayda yoğun bakımda açık kalp ameliyatı yaptığım bir hastanın yakınlarına yanlış bilgi verilmesi sonucu hasta yakınları beni ölümle tehdit etti (belediye başkanı ve mebus yakınlarıymış?), hâlbuki hasta iyileşmişti ve solunum cihazından ayırdığım için muyluydum. Kritik hastalar ölebilir de ölse bile hekime saldırmamak gerekir hatta teşekkür etmeli. Çünkü tüm yoğun uğraşlara rağmen bazen hastamızı kaybedebiliriz. Medimagazin’e çok teşekkür ederiz, böyle bir ayıbı engellediği için. İnşallah tüm insanlarımızın kalifiye bir mesleği olur, diş hekimlerinde olduğu gibi ihale ile değil, resmi makamları n yalvarmasıyla her kademeye personel ataması olur. İhale açanlarda kimse müracaat etmediğinden pişman olur ve geri adım atarlar. Ama halkımızın eğitim seviyesini çok yükseltmek gerekir, bugün olduğu gibi ne iş olursa yaparım abi diyerek iş aramaz, ilgililer ayağına gelerek iyi bir ücretle iş teklif ederler.
0
Cevapla
A.K.
Cristaller(Op.Dr) yorumuna çok güldüm.(Katılmasam da)
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir