Medimagazin logo

Koronavirüs olduğunu gizledi, doğum yaptıktan sonra tedaviye alındı

Kocaeli’nin Gebze ilçesinde, doğum sancısının başlaması üzerine hastaneye kaldırılan ve koronavirüs hastası olduğunu gizleyen N.Ü. (22), doğuma alındı. Sağlıklı bir bebek dünyaya getiren N.Ü., koronavirüs nedeniyle tedaviye alındı.
Kaynak: DHA
Koronavirüs olduğunu gizledi, doğum yaptıktan sonra tedaviye alındı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Gebze’de, iddiaya göre A.D. ile dini nikahlı hamile eşi N.Ü. özel bir hastaneye gitti. Yapılan koronavirüs testinde A.D.’nin sonucu negatif, N.Ü.’nün ise pozitif çıktı. N.Ü. tedavisine başka hastanede devam edeceğini belirterek hastaneden ayrıldı. N.Ü., dün doğum sancılarının başlaması üzerine Gebze Fatih Devlet Hastanesi'ne başvurdu. Doğuma alınan N.Ü., sağlık görevlilerinden koronavirüs hastası olduğunu gizledi. Sağlıklı bir bebek dünyaya getiren N.Ü., koronavirüs hastası olduğunun belirlenmesi üzerine tedaviye alındı.

hamile
koronavirus hastasi
koronavirusu gizledi
Yorum (1)
ömer hayyam
her haberin altında "ilk 5 tercihi tıp olan vali" videosunu koymanız tck açısından taciz ve tehdit , gakaret, küçük düşürme, rencide etme olarak görülür, bu durum basın meslek etik ilkekerine aykırıdır. medimagazin zalimi bile mağdur duruma sokuyorsunuz...
9
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir