Medimagazin logo

KKKA şüphesiyle ölüm

Sivas'ta Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA) hastalığı şüphesiyle tedavi gören genç öldü.
KKKA şüphesiyle ölüm
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

TOKAT-Alınan bilgiye göre, Tokat merkeze bağlı Tahtoba köyünde yaşayan Recep Yoldaş (20), KKKA şüphesiyle tedavi gördüğü Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde hayatını kaybetti.
    
 Yoldaş'ın cenazesi, Tahtoba köyünde toprağa verildi. Yoldaş'ın mezarının iş makinesi ile kazıldığı, yaklaşık beş metre derinliği olan mezara tabut ile konulduğu ve üzerine kireç döküldüğü öğrenildi.
    
 Tahtoba köyü muhtarı Hüseyin Bulut, Recep Yoldaş'ın bir ay sonra askere gideceğini belirterek, ''Dokuz kardeşler, anneleri ve babaları vefat etti. Bekar olduğu için kardeşleri ile yaşıyordu, işsizdi. Keneyi eliyle ezmesinden birkaç gün sonra rahatsızlandı. Tokat Devlet Hastanesine kaldırıldı. Oradan da Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi. Bir hafta dolmadan hayatını kaybetti'' diye konuştu.

kkka
şüphesiyle
ölüm
Yorum (1)
gölgelice
Dramatik olduğundan mıdır nedir her KKKA vakası haber oluyor, modası da geçmedi bir türlü. Halbuki her gün binlercesi obezite sonucu gelişen, DM, kalp damar hastalıkları gibi dertlerden anlamsızca ölüyorlar kimsenin umurunda değil.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir