Medimagazin logo

İstediği reçeteyi yazmayan doktoru darp etti!

Biga ilçesinde, bir doktorun hasta yakını tarafından darbedildiği öne sürüldü.
İstediği reçeteyi yazmayan doktoru darp etti!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

ÇANAKKALE-Biga İstiklal 2 No'lu Aile Sağlığı Merkezi'nde görevli Dr. Süleyman Demiryılmaz'ın, istediği reçeteyi yazmadığı gerekçesiyle bir hasta yakını tarafından yumrukla darbedildiği ileri sürüldü.

Söz konusu kişi, polis tarafından yakalandı.

i̇stediği
reçeteyi
yazmayan
doktoru
darp
etti!
Yorum (5)
bozeren
tanıdığım en yapıcı ve en yardımsever hekimlerden biri olan dr Süleyman kardeşimize yapılan bu saygısızlığı kınıyorum. kardeşimize geçmiş olsun diliyorum. sağlık bakanlığına, adalet bakanlığına, kanunu yapan ve uygulayan mekanizmalara çağrım şudur ki; hukuk sistemi oldukça yetersizdir, hekimler her türlü şiddete ve haksız uygulamaya maruz kalma riski altındadır. böyle bir hekime el kaldıran kişiye iyi hal indirimi uygulanması, hukukun amuda kalkması olacaktır.
0
Cevapla
surgeon
milletin iradesini görmezden gelen bi kendini bilmez doktor efendiye haddini bildiren vatandaşımızı tebrik etmek gerekir..Millet artık kararını vermiştir..Millet bu reçete yazılacak diyorsa yazılacaktır..Bizler milletin hizmetkarıyız..doktor efendiyi şiddetle kınıyorum...
0
Cevapla
akan yıldız
Bilemedim yavrum.Bileydim seni doktor değil,polis yapardım.savcı yapardım.bak bakalım ahali nasıl önünde el pence divan duruyor.Derman olacağım,yaraları saracğım dedin.peki dedim.Bilemedim yavrum.Baban.
0
Cevapla
Bedrettin alyamaç
Düşünebiliyormusunuz?yıllarca oku,doktor ol!insanlıktan nasibini almamış bir kişi seni darp etsin!en güzel yol bu şartlarda başka mesleği icra etmek!yoksa sağlık elden gider!o uzanan elleri kesmek lazım..........kahrolsun doktorlara uzanan eller!.....
0
Cevapla
Mağdur ve Mutsuz
Değerli Bedrettin Ağabey, ben artık kendimi suçluyorum ve şöyle diyorum: Kahrolsun ÖYS Türkiye 19. culuğum. Elim kırılsaydı da o sınavda o kadar doğru cevap vermeseydim. Şimdi bu kadar acı çekmezdim ailemle birlikte.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir