Medimagazin logo

İntihar eden gencin yakınları, sağlık çalışanları ve polise saldırdı: 20 gözaltı!

ANKARA'da intihar eden ve hastanede hayatını kaybeden gencin yakınları, sağlık çalışanlarına saldırdı. Aynı kişiler, olay yerine gelen polis ekiplerini hastane bahçesinde taş yağmuruna tuttu. Olayda 3 polis memurunu yaralarken 3 polis otomobiline de zarar verdi.
İntihar eden gencin yakınları, sağlık çalışanları ve polise saldırdı: 20 gözaltı!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Ankara Keçiören'de saat 01.00 sıralarında yüksekten atlayarak intihar eden genç, olay yerine gelen ambulansla Gülhane Askeri Eğitim ve Araştırma (GATA) Hastanesi'ne kaldırıldı. Gencin intihar ettiğini duyan yakınları hastane bahçesinde toplanmaya başladı.

Sağlık çalışanlarının tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayan gencin yakınları, gençle ilgilenmedikleri bahanesi ile sağlık çalışanlarına ve polis ekiplerine saldırdı.

İhbar üzerine olay yerine giden emniyet ekiplerine de zorluk çıkaran kalabalık, hastane bahçesinden polislere taş atmaya başladı. Taş atmayı bırakmayan ve saldırganlığa devam eden 20 kişi, bölgeye gönderilen çevik kuvvet ekipleri tarafından gözaltına alındı.

Saldırı sırasında 3 polis memuru hafif şekilde yaralanırken 3 ekip otomobili de zarar gördü. Gözaltına alınan kalabalık grup emniyete götürülürken, polisin hastane bahçesindeki önlemlerini sürdüreceği öğrenildi.

sağlıkta şiddet
ankara
gata
Yorum (5)
dr
Stres topuna döndü meslek, yazıklar olsun
27
Cevapla
bozeren
herkesi geldiği memleketine geri postalamak gerekiyor böyle durumlarda.
26
Cevapla
acil
ACİLLER PERİŞAN HALDE.HAYVAN MUAMELESİ GÖRÜYORUZ.
27
Cevapla
Hasan Akdemir
Her geçen gün böyle vahşi hareketler nedeniyle insanlığımızı katlettiklerinden, ölen garibana bile acıyacak, üzülecek halimiz kalmıyor. Taşlanan polis, doktor, hemşire değil, İNSANLIK.
15
Cevapla
turgut
bu terröristlerin dağdaki teröristlerden farkı yoktur hatta daha tehlikelidirler, diğer hastaların da sağlıklarını çaldıkları için idam cezası alsalar az kalır bana göre
7
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir