Medimagazin logo

İlaç yazmayan doktora ölüm tehditi

Aydın'ın Nazilli ilçesinde bir doktorun, yeşil reçeteyle satılan ilacı yazmadığı gerekçesiyle hastası tarafından ölümle tedit edildiği bildirildi.
Kaynak: AA
İlaç yazmayan doktora ölüm tehditi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

AYDIN-Alınan bilgiye göre, psikiyatri uzmanı Dr. F. Ü, polise başvurarak, Altıntaş Mahallesi'nde bulunan muayenehanesine gelen Ö. F. adli kişinin yeşil reçete ile satılan ilaç yazmasını istediğini, bu isteği kabul etmemesi nedeniyle ölümle tehdit edildiğini bildirdi.

Doktor F. Ü'nin ihbarı üzerine, olay yerinden kaçan zanlının yakalanması için soruşturma başlatıldı.

i̇laç
yazmayan
doktora
ölüm
tehditi
Yorum (4)
RA
Doktorları halkın gözünde aşağılayan, küçük düşüren bir bakanlık zihniyeti olduğu sürece daha çok ciddi ve vahim haberler duyacağız. Doktorları bu şekilde aşağılamaya devam edin sayın devlet büyükleri birkaç Doktor canından olduğunda ne diyeceğinizi merak ediyorum...
0
Cevapla
Uzm
Doktorun algı yanılması olmuştur. Hastanın suçu yoktur. Tabii hasta da olduğundan anlayış göstermek gereklidir. Yakalanınca olur böyle şeyler deyip barıştırın gitsin hastaya yazıktır.
0
Cevapla
EMİN.B. SÖZERİ
bu durumda ölüm olayı gercekleirse şehit sayılırmı acaba. çüppesiz ahmet bey sayılmaz diyor
0
Cevapla
aslı
daha önce çalıştıgım kurumdan çıkış saatinde tek başıma oldugum sırada, elinde jiletle kollarını jiletlemiş kanlar içinde bir kişi bana yeşil reçete yazdırmaya geldi, o sırada aklıma gelen bir numarayla beyaz kagıda yazdım, olmaz yeşil olacak dedi, aa niye ki dedim, ve başladım madem oyle bana niye yollamıyorlar bu reçeteden, hep beni dışlıyorlar, böyle bunlar diyerek kim oldugunu bilmedigim birilerine soylenmeye başladım. o kadar gerçekçi oynamışım ki, çocuk da neredeyse onları bulmaya gidecekti. zaten herkese serum da yollamışlar bana vermemişler, allah belalarını versin bunların diye korkudan sayıp durdum
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir