Medimagazin logo

Hekim olmayan başhekim istifa etti

Düzce Üniversitesi (DÜ) Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimliğine atanan Doç. Dr. Recep Özmerdivenli'nin istifası üzerine yerine vekaleten Doç. Dr. Adnan Özçetin atandı.
Hekim olmayan başhekim istifa etti
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Rektörlükten yapılan yazılı açıklamada, Rektör Prof. Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu ile görüşen Özmerdivenli'nin kurumun daha fazla zarar görmemesi için görevden ayrılma talebinde bulunduğu, olumlu bulunan karar sonrasında başhekimliğe vekaleten Doç. Dr. Adnan Özçetin'in getirildiği kaydedildi.

hekim
olmayan
başhekim
istifa
etti
Yorum (4)
hakan meriç
Dünyanın neresinde başhekimliğe doktor olmayan biri atandı,ilkğretim okulu müdürlüğüne makine mühendisi atayalım o zaman,yazıklar olsun,bu kadar hekim düşmanlığı olamaz,onu oraya atayıp dr ları ezmekti amaç,kendi meslekdaşları sonuçta onları ister istemez gerektiğinde koruyacaktır..
0
Cevapla
hasan
ben önce Rektörün istifa etmesini beklerdim...dogru olan istifa onu oraya atayip kanunlari çigneyendir...
1
Cevapla
İG
İstifa eden görevliyi şahsiyetli davranışından dolayı kutluyorum. Görevlendirilmesine ne kadar kaşı çıkmışsam şahsiyetli davranışından dolayı gönlümdedir. Bravo. Darısı utanmayanların başına... Anlamışsınızdır.
0
Cevapla
cengiz
Herkesten baş-bakan olabileceğine göre baş-hekimde olabilir.Başhekimlik makamı başbakanlık makamından dahamı üstün ki sıradan bir insan başhekim olamasın.Bende başsavcı olmak istiyorum.olmam için kime yalakalık yapmam gerekiyor acaba.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir