Medimagazin logo

Hastanede 'ahlaksız ilişki'

Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde, doktor kıyafeti giyerek kandırdığı bir hasta yakınıyla uygunsuz bir şekilde yakalanan Hasan A., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Hasan A. suçlamaları kabul ederken, hastane yönetimi zanlıdan şikâyetçi oldu.
Hastanede 'ahlaksız ilişki'
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol


İddiaya göre olay şöyle gelişti: Hastanenin ortopedi bölümüne doktor önlüğü giyerek gelen zanlı, S. K. isimli kadınla konuşmaya başladı. Rahat hareketleriyle oradaki herkesi doktor olduğuna inandıran Hasan A., hasta babasını ziyaret etmek için gelen S.K.’ya da doktor olduğunu ve kendisinin acil serviste çalıştığını söyledi.

S.K.’ya yakınlık gösteren zanlı, kadını kendi odası olduğunu söylediği hastanedeki boş bir odaya davet etti. Ortopedi bölümünün depo kısmında S.K. ile buluşan Hasan A., uygunsuz bir şekilde güvenlik görevlilerince yakalandı. Güvenlik görevlilerinin polise haber vermesi üzerine Hasan A.'nın hastanede çalışmadığı ortaya çıktı.

Olayla ilgili inceleme başlatan güven timleri üzerinde doktor ismi yazılı doktor önlüğü bulunan şahsı gözaltına aldı. İlk sorgusunda doktor olmadığını, bayanlara yakınlaşmak için bu yolu tercih ettiğini kabul eden Hasan A. bugün gözaltına alındı.

Hastane yönetiminin savcılığa suç duyurusunda bulunduğu olayla ilgili polis ekiplerinin araştırması devam ediyor.

hastanede
'ahlaksız
ilişki'
Yorum (3)
timur didinen
Terbiyesiz önlük :)
0
Cevapla
Frankie Bellevan
Doğrusu şaşırdım.Demek ki hala böyle,doktor dostu hasta yakınları da varmış.
0
Cevapla
Yavuz Selim ÇINAR
Ondan sonra vatandaş, devlet neden doktoru sevmiyor diye yakınıyoruz, siz hiç kasap önlüğü giyip bu işi yapabilen gördünüzmü??
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir