Medimagazin logo

Hastane önünde çıkan yangın korkuttu

Zonguldak'ta hastane önündeki kamelyada çıkan yangın korkuttu. İtfaiye ekipleri, olay yerine ulaşımı sağlayan yolun zincirle kapatılmasına tepki gösterdi.
Kaynak: CİHAN
 Hastane önünde çıkan yangın korkuttu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Bahçelievler Mahallesi'nde, Atatürk Devlet Hastanesi Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) önündeki bahçede, henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Yangında, bahçedeki bitki örtüsü ile birlikte kamelya yandı. Yangının, sigara izmariti veya bahçede bulunan çok sayıdaki cam kırıklarından çıktığı iddia ediliyor.

İTFAİYECİNİN TEPKİSİ

Vatandaşların haber vermesi üzerine gelerek kısa sürede yangını kontrol altına alan itfaiye ekipleri, olay yerine ulaşımı sağlayan yolun zincirle kapatılmasına tepki gösterdi.

Zonguldak Belediyesi İtfaiye Grup Amiri Rıza Güneri, "Yangının, sigara izmaritinden çıkmış olabileceğini düşünüyoruz. Biz kısa sürede yangını kontrol altına aldık. İnsanlar anlayıp dinlemeden her olayda bizlere kızıyor, ancak asıl yangın mahalline gitmemizi sağlayan yola zincir çekilmesi sorgulanmalı. Çünkü aracımız, yangın mahalline giremediği için zorluk yaşandı. Allah korusun, daha büyük bir yangın olsaydı, zincir yüzünden büyük felaket yaşanabilirdi." dedi.

hastane
önünde
çıkan
yangın
korkuttu
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir