Medimagazin logo

Hasta yakını bu kez de hamile görevliyi yaraladı

Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde hasta yakınları tarafından bıçakla kovalanıp darp edilen 1'i hamile 3 özel güvenlik görevlisi yaralandı.
Hasta yakını bu kez de hamile görevliyi yaraladı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Olay, Samsun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi'nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ağabeyinin eşi hastanede sezaryenle doğum yapan 26 yaşındaki Ferhat D., otomobiliyle hastanenin acil servisi önüne gelip burada aracını park etmek istedi.

 

Hastanede görevli özel güvenlik görevlisi Can A. (29) ise, Ferhat D.'yi aracı oraya park etmemesi konusunda uyardı. Otomobilinden Rambo tabir edilen bıçak alıp güvenlik görevlisine saldırdığı iddia edilen Ferhat D., Can A.'yı darp etti.

 

Bu sırada Ferhat D.'nin yakınları da Can A. ve olaya müdahale etmek isteyen diğer güvenlik görevlileri Cengiz U. (43) ile Melek Ö.'ye (28) saldırdı.

 

Ferhat D.'nin elinde bıçakla kovalayıp, diğer hasta yakınlarının da saldırısına uğrayan güvenlik görevlileri darp sonucu çeşitli yerlerinden yaralandı. Saldırıda güvenlik görevlisi Can A.'nın gözü morarıp 2 dişi kırılırken, 37 haftalık hamile olan güvenlik görevlisi Melek Ö. ise düşük tehlikesi geçirdi. Yaralanan 3 güvenlik görevlisi Gazi Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.


Hastanede yaralı güvenlik görevlilerini ziyaret eden Samsun Doğum ve Kadın Hastalıkları Hastanesi Yöneticisi ve Başhekimi Uzman Dr. Halil Keskin, olayın son derece üzüntü verici olduğunu söyledi. Saldırıya uğrayan güvenlik görevlileri ise canlarını zor kurtardıklarını belirtti.


İlkadım İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, olay yerinden kaçan ve güvenlik görevlilerini kovaladığı Rambo diye tabir edilen bıçağı otomobilin içine saklayan Ferhat D.'yi kısa sürede bıçakla birlikte yakaladı. Olaya karışan 3 kişi, gözaltına alınarak İlyasköy Polis Merkezi'ne teslim edildi. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

hasta
yakını
bu
kez
de
hamile
görevliyi
yaraladı
Yorum (9)
Frankie Bellevan
güvenlik görevlisi kardeşlerime geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. böylelerine güvenlik görevlisi ne yapsın? en başta hastane yöneticileri güvenlikçi çalışanların arkasında durmuyor. güvenlik görevlisi arkadaşlar aşağı tükürse sakal,yukarı tükürse bıyık. çünkü hükümetin rambo bıçaklı arkadaşların ve yakınlarının oylarına ihtiyacı var.
0
Cevapla
tuncay çalışır
artık hepsi kanıksadığımız olaylar. herşeyi anladık da 37 haftalık gebeyi güvenlik görevlisi olarak kim çalıştırıyor? hastanelerin profesyonelce yönetimi bu oluyor herhalde.
0
Cevapla
posteflamatuar
Hasta memnuniyetini diline dolayanlar gelsin de bu psikopatı memnun etsin. Şiddet yasasını çıkarmayan, bıçak çeken, dişi kıran magandaları serbest bırakan, hapishane deliğine tıkmayan adalet sistemini düzeltecek yasalar çıkarmayan milletvekillerinin bu olaylarda sorumluluğu vardır.
0
Cevapla
umutsuzdoktor
doktor efendi... doktor efendi...diye başlayıp doktorların lehinde bir şey yapmayanlar ve söylemeyenler...doktor düşmanlığı devam ettiği sürece ,doktorların değersizleştirme planı tam gaz uygulandığı sürece...doktora ve sağlıkçıya karşı şiddetin duracağını sanmıyorum...onlar için varsa yoksa hasta memnuniyeti,müşteri memnuniyeti...
0
Cevapla
erkan
hasta memnuniyetini diline dolayanlar işte bu ''hasta'' ları alıp memnun etsinler artık ne verip ne yaparak memnun edeceklerse.....
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir