Medimagazin logo

Grevi kim gördü kim görmedi!

Grevi kim gördü kim görmedi!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Bugünkü grevle ilgili saat 15:15-15:30 arasındaki gazete manşetleri. Grevi gören sadece NTV, Hürriyet ve Radikal oldu!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

grevi
kim
gördü
kim
görmedi!
Yorum (14)
Mehmet Türk
Eeee böyle başa böyle tarak... Bacak görmek sorun görmekten daha çok hoşuna gidiyor halkımızın demek ki. Bizler de sesimizi duyurmak için bi yerlerimizi yırtıyoruz. Yöntemimizin yanlış olduğu kanaatini edindim. Biyerlerimizi açmamız gerekiyor prime time'da yer almak için..
0
Cevapla
figen şahpaz
anlaşılan tüm ülkedeki grevi ve ankara'da abdi ipekçi parkında kurulan sağlık meclisini siz de görememişsiniz
0
Cevapla
Frankie Bellevan
demek ki esas mücadele ve maç şimdi başlıyor.biz hekimlerin bu konuda çok da birşey söylemesine gerek kalmamış,sayın devlet bahçeli mevcut durumu kepazelik diye özetlemiş.
0
Cevapla
Ahmet Kurtoğlu
Bence yanılıyorsunuz tüm medya greve geniş yer ayırmış,NAsıl mı yukardan başlayalım: 1-habertürk demiş ki, "bu bacaklar kimin" yani bugün greve çıkan sağlık çalışanlarına sesleniyor, siz ne ayaksınız! 2-katliam gibi kaza, yani diyor ki bugün iş bırakan hekimler yarın olacak katliamların sorumlusu değildir. 3-hürriyet, bu iş yerinde grev var diyerek yoruma gerek bırakmamış 4-milliyet SAAB diyerek, sağlık bakanının söylemini kısaltmış , Sağlıkta Attığım Adımlara Boyun eğeceksiniz! 5-acil dışında doktora gitmeyin, bugün acildekilerin Allah yardımcısı olsun, burnu akan dahi gitmiştir artık! 6-radikali ayağa kalkıp alkışlıyorum,hasta hekim ilişkisi, bakkal-müşteri ilişkisi olma yolunda! 7- sabah suçüstü yakalanma anları demiş, bugün grev yapanların sağlık bakanlığı tarafından fişlendiğini dile getiriyor 9-en anlamlı mesaj devlet bahçeliden, doktorları ve sağlık çalışanlarını meydanlara dökenlere "Kepazelik" diye seslenmiş. 10- zaman gazetesi, krampon sağlık bakanlığını, top da sağlık çalışanlarını temsil ediyor iması verip, dilediğim yerden vurur golümü atarım mesajı içeriyor. tüm medyamıza teşekkürler.
0
Cevapla
ky
HABUR'DAN DAHA MI TEHLİKELİ? Sağlık çalışanları ve istekleri, aylarca reklam edilen Habur'dan daha mı tehlikeli ki medya karartma uyguluyor? İnsanların haklı talepleri ve seslerinin kısılması çözümü engeller diyenler nerede? Böyle demokrasi olur mu? Çok yazık.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir