Medimagazin logo

Gözler Kabine Toplantısı'nda... Cumhurbaşkanı Erdoğan duyuracak: 3600 ek göstergede büyük gün!

Tüm memur ve memur emeklilerini kapsayacak 3600 ek gösterge düzenlemesinin hazırlıkları tamamlandı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugünkü Kabine Toplantısı'nın ardından Millete Sesleniş konuşması yapacak ve 3600 ek göstergenin tüm detaylarını açıklayacak
Kaynak: Hürriyet
Gözler Kabine Toplantısı'nda... Cumhurbaşkanı Erdoğan duyuracak: 3600 ek göstergede büyük gün!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, dün Ankara'nın Kızılcahamam ilçesindeki bir otelde düzenlenen AK Parti 30'uncu İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nın kapanışında konuştu.

Hürriyet't yer alan habere göre, uzunca bir süredir, çalışan ve emekli memurlarla ilgili 3600 Ek Gösterge hazırlığı yürüttüklerini hatırlatan Cumhurbaşkanı Erdoğan, nihayet bu çalışmayı tamamladıklarını ve Meclisin takdirine sunma safhasına getirdiklerini açıkladı.

"Bu meseleyi çözdüğümüzün müjdesini paylaşmak istiyorum"

Erdoğan, "Kabine Toplantımızın ardından yapacağımız Millete Sesleniş konuşmamızda bu hazırlığı detaylarıyla anlatacağım. Bugün burada sadece daha önce söz verdiğimiz 4 meslek grubunu değil 5 milyonu aşkın memurumuzun ve emeklilerin tamamını ilgilendiren bir formülle bu meseleyi çözdüğümüzün müjdesini paylaşmak istiyorum" sözlerini kullandı.

cumhurbaskani erdogan
3600 ek gosterge
kabine toplantisi
Yorum (4)
RADYOLOG
hekimlere ''ayrıcalık istemeyin-beklemeyin'' diyor söz verdiğimiz 4 meslek grubunu değil 5 milyonu aşkın memurun ve emeklinin tamamını ilgilendiren bir formülle bu meseleyi çözdüğümüzün! sözün bittiği yer neredesin eyyy sağlık bakanı? aralık2021- mart, mayıs ayları hekimlere verilen sözler ne oldu??
16
Cevapla
Şule Dokur
hekimlerin de ek göstergelerinin artırılması gerekiyor. ttb 7200 istemişti.
4
Cevapla
Hakan Öz
cumhurbaşkanızda hekimleri unuttu galiba
3
Cevapla
Hakan Öz
hani sağlıkta şiddet yasası çıkmıştı yasanın içi gerçekten boşmu
1
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir