Medimagazin logo

Eskişehir Devlet Hastanesi taşınıyor...Tarih belli oldu

Eskişehir Devlet Hastanesinin 27 Ekim sabahı başlayıp 28 Ekim akşamına kadar yapımı tamamlanan Şehir Hastanesine taşınma işleminin yapılacağı bildirildi.
Kaynak: AA
Eskişehir Devlet Hastanesi taşınıyor...Tarih belli oldu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, Eskişehir Devlet Hastanesinin mevcut yerinden hastaların Şehir Hastanesine taşınması süresince 27-28 Ekim tarihlerinde Cumhuriyet Bulvarı, Alpu Kavşağı ve Çevreyolu'nda alınacak ilave trafik tedbirlerine rağmen, yaşanması muhtemel trafik yoğunluğun önlenmesi, güzergah üzerinde hasta nakli yapan ambulans geçişlerinin aksaklık yaşanmadan sağlanması amacıyla bir dizi tedbirlerin alındığı kaydedildi.

Açıklamada, "Belirtilen güzergahı kullanan araç sürücülerinin hasta nakil ambulanslarına yol vermesi, güzergah üzerinde trafik akışını yavaşlatacak, ya da engelleyecek davranışlarda bulunulmaması, alınan trafik tedbirleri doğrultusunda yetkililerin uyarılarına riayet edilmesi önem arz etmektedir." ifadesi kullanıldı.

eskişehir hastanesi
şehir hastanesi
Yorum (4)
Özlem
Eskişehir şehir hastanesi konum olarak ters yerde, uzaklık bariz yani...bakalım maddi olarak yöneticileri tatmin edebilecek mi... Duyduğumuza göre diğer hastane olan yunus emre devlet hastanesinden bazı branşları da şehir hastanesine aktarmışlar, onkoloji diğer tüm yan dallar, anjio ünitesi vb... Ee halkı el mahkum etmek istiyorlar...
7
Cevapla
murat celikten
Siz birde açıldıktan sonra görün. en az 3 ay döner yatacak diye hesap yapmayın sakın. üç beş kuruş döneri ayıp olmasın diye vereceklerdir. Bu hastanelerin sözleşmelerini hazırlayıp imzalayanları çalıştıracaksın bu hastanelerde ki yaptıkları hataları anlasınlar.
9
Cevapla
Dr.Cevdett
Şehir hastaneleri bir muamma. Orada çalışan hekim arkadaşlardan yorumlar bekliyoruz.
3
Cevapla
Şehirde Bir
Mersin Toros Devlet Hastanesine bazı branşlarda atama yapılmadığı haberleri çıkmıştı.Yunus Emre Devlet Hastanesi için yapılan yorum doğru olabilir hasta garantisi vs. var sonuçta. Şehir hastanelerinde çalışan arkadaşlar çalışma koşulları döner vs. konularda önce çalıştıkları hastane ile karşılaştırmalı bilgi verirlerse aydınlatıcı olur...
8
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir