Medimagazin logo

Ersin Düzen: Üzdüğüm tüm hekimlerden özür dilerim

Geçtiğimiz hafta yaptığı programla ilgili kendisinin hekime yönelik şiddetle anılmasından büyük üzüntü duyduğunu belirten Ersin Düzen, samimi duygularla kendisini eleştiren tüm hekimlerden özür diledi
Kaynak: MEDİMAGAZİN
Ersin Düzen: Üzdüğüm tüm hekimlerden özür dilerim
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

18 Nisan tarihinde yaptığı programda hekimlerin tepkisini çekenTRT Stadyum programı sunucusu Ersin Düzen Medimagazin Genel Yayın Yönetmeni Dr. İbrahim Ersoy'a konuştu

Yaptığı program sonrası kendisine sosyal medyadan bir çok eleştiri ve hakaret yapıldığını belirten Ersin Düzen kendisinin de ailesinde hekimler olduğunu ve hekime yönelik şiddete davetiye çıkarmanın aklının ucundan bile geçmediğini söyledi.

Programda Arjantin'den bir hekimin görüntüleri olduğunu ve görüntülerden sonra olayın Türkiye'de geçmediğini özellikle belirttiğini söyledi. Hekimlerin bu algısından sonra olaydan pişman olduğunu da belirten Ersin Düzen samimi duygularla kendisini eleştiren tüm hekimlerden özür dilediğini ancak kendisine yönelik hakaretlerde bulunan hekimlere ise üzüldüğünü belirtti.

Üç yıl önce 17 Nisan da katledilen Ersin Arslan'a da değinen Ersin Düzen 'Adaşımın öldürüldüğü tarihin yıldönümüne geldiğini önceden bilseydim, o videoyu programda kesinlikle yayınlamazdım' diye konuştu.

ersin düzen
sağlıkta şiddet
Yorum (2)
ad
beşer şaşar insan hata yapar.artık çok uzatmamak lazım.
0
Cevapla
port
Ozur dilemek erdemdir.biz drlar hata yapmamaliyiz.cunku biz ozur dilesek bile hatamizi affetmezler.ama yinede seni affediyorum.senden tazminat istemiycem.ve seni mahkemeye vermiycem.rahat ol affettim.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir