Medimagazin logo

Elini sinek ısırdı bakın ne diye yardım istedi!

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde elini sinek ısıran bir kişi, 112'yi arayarak yabani bir hayvan tarafından saldırıya uğradığını söyledi.
 Elini sinek ısırdı bakın ne diye yardım istedi!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Edinilen bilgiye göre, Gölbaşı ilçesine bağlı Yeşilova Köyünde ikamet eden Bekir Vaktiyok (37), akşam saatlerinde bahçede gezerken, ağacın dalına elini uzattığı sırada elini sinek ısırdı. Şahıs, sineğin ısırmasının ardından 112 sağlık ekiplerini arayarak yabani bir hayvan tarafından saldırıya uğrayarak yaralandığını belirterek yardım istedi. Olay yerine giden 112 sağlık ekipleri, kendisinin yabani hayvan tarafından saldırıya uğradığını söyleyen şahsın elini sadece sinek ısırdığını anladı. Şahıs daha sonra ambulansla Gölbaşı Devlet Hastanesine kaldırıldı.

elini
sinek
ısırdı
bakın
ne
diye
yardım
istedi!
Yorum (3)
uz.dr.
o da bi şey mi; doğuda mecburi hizmetimi yaparken ilçe merkezinde işi olanlar karnım ağrıyo,başım ağrıyo vs. gibi mazeretler uydurup ambulans istiyorlardı. bedava ambulansla ilçe merkezindeki hastaneye gelir, formaliteden bi analjezik yaptırır, daha sonra hastaneden çıkıp ilçe merkezinseki işlerini halleder, alışverişini yapar akşam üzeri köyüne dönerdilerdi.. hatta bezen gelirken ambulansa yükünü-eşyasını zorla koymak isteyenler de olurdu.. ee, durmak yok yola devam..
0
Cevapla
h.u
Gidilecek kardeşim, böyle bir çağrıya tabi ki gidilecek. Ama sokan hayvanın sinek olduğu anlaşıldığında ona öyle bir ceza verilecek ki değil sinek eşek soksa o kadar canı yanmayacak.
0
Cevapla
cengiz
Bu neden haber yapılmış ki.bu tür olaylar yıllardan beri var.artık normal karşılamak gerekiyor.Bence haber değeri yok.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir