Medimagazin logo

'Dolandırıcılık'tan doktor ve hemşire dahil 27 kişiye gözaltı

Tekirdağ merkezli 5 ilde kamu kurum ve kuruluşlarını zarara uğratıldığı iddiasıyla 27 kişi hakkında gözaltı kararı verilmesi üzerine polis ekipleri operasyon için düğmeye bastı
Kaynak: İHA
'Dolandırıcılık'tan doktor ve hemşire dahil 27 kişiye gözaltı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

TEKİRDAĞ- Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından 'resmi belgede sahtecilik' ile 'kamu kurum ve kuruluşlarını zarara uğratmak suretiyle nitelikli dolandırıcılık' suçlarını işledikleri gerekçesiyle geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Tekirdağ merkezli yürütülen soruşturma çerçevesinde İstanbul, Sakarya, Bursa ve Kütahya'da 27 kişi hakkında yakalama kararı çıkarılması üzerine, Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri, özel bir hastane üzerinden gerçekleştirildiği iddia edilen olaya ilişkin, aralarında doktorlar, hastane sahipleri hemşireler ve sağlık çalışanlarının da bulunduğu 27 şüphelinin yakalanması için çalışma başlattı.

resmi belgede sahtecilik
dolandiricilik
istanbul
sakarya
bursa
kutahya
doktor
hemsire
saglik calisanlari
Yorum (2)
Hasan Akdemir
Dolandıranlar sağlıkçı olunca anında toparlamışlar. Binlerce kişiyi dolandıran tanıdığım bir mimar, halen aynı tezgahı çevirerek Alanya'da yağ-bal karması içinde gününü gün ediyor ve 6 yıldır mahkemeler gün üstüne gün atıyor.
33
Cevapla
Zeydep Dizdar
Hekim, hakem, hakim. Bu üç takdir yetkisi olan meslekte; memnuniyet anketi YAPAMAZSIN! Aksi taktirde, tarafsız ve adil olması gereken kararlar ve raporlar verilemez!
6
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir