Medimagazin logo

Doktorun burnu ve kolu, hemşirenin de kolu kırıldı

Abant İzzet Baysal Üniversitesi (AİBÜ) Tıp Fakültesi Hastanesinde görevli doktor ve hemşire, hasta yakını tarafından darbedildikleri iddiasıyla suç duyurusunda bulundu.
Kaynak: HÜRRİYET
Doktorun burnu ve kolu, hemşirenin de kolu kırıldı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Alınan bilgiye göre, Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Bölümü'nde tedavi gören hastanın yakını Savaş Y. ile Doktor İ. Ö., henüz belirlenemeyen nedenle tartışmaya başladı.

Öztürk'ün darbedildiğini gören Hemşire M. K., arbedeyi sonlandırmaya çalışırken yaralandı. Burnu ve sağ kolunda kırıklar oluşan İ. Ö., ile sağ kolundan yaralanan Kaya, aynı hastanede tedavi edildi.
Savaş Y, olayın ardından hastaneden uzaklaştı.

HASTANE PERSONELİ VE SENDİKALAR SALDIRIYI KINADI

Öte yandan, hastanenin bahçesinde toplanan sağlık çalışanları ve bazı sendikaların temsilcileri, basın açıklaması yaptı. Darbedilen Dr. İ. Ö., gazetecilere yaptığı açıklamada, saldırgandan davacı ve şikayetçi olduğunu söyledi. İ. Ö., olayın hasta yakınına bilgi verdiği sırada yaşandığını belirterek, "Uzun süredir takip ettiğimiz hastamızı ayakta da takip edebileceğimiz yönünde bilgi veriyordum. Hasta yakını, hastasını taburcu etmeyeceğimi sandı. Yanlış anlama sonucu üzerime saldırdı. Önce kafa, daha sonra sayısız yumruk attı. Burnumu ve kolumu kırdı" diye konuştu.

Hemşire M.K. ise kötü bir olay yaşadıklarını anlattı.

doktorun
burnu
ve
kolu
hemşirenin
de
kolu
kırıldı
Yorum (2)
tosbağa terbiyecisi
Arkadaş, etraftaki personel, venzneci, diğer doktorlar, hemşireler, güvenlik, memur n'apıyordu siz dayak yerken? Benim yanımda doktor, hemşire döveni, bulduğum ilk tuvalet fırçası, paspas sapı, laringoskop sapı, hiçbirşey yoksa da ellerimle yamulturum, Allah verdi demem. Kaşınmasın kimse, sizin mesai arkadaşlarınızda iş yokmuş, bir daha onlarla çay içip sohbet etmeyin, Ayıptır be...
0
Cevapla
Sedat işçi
Yorum yaparken adını yazmaktan korkanlar ne de güzel sallıyor.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir