Medimagazin logo

Doktoru Keita sandılar

Şanlıurfaspor’un teklifini reddeden Fildişili yıldız futbolcu Keita’ya benzeyen Ugandalı stajyer doktor Edrine Edrines, Şanlıurfa’da heyecan yarattı.
Kaynak: HÜRRİYET
Doktoru Keita sandılar
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Doktoru Keita zanneden Şanlıurfalılar, fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştı.

2009-2010 sezonunda Galatasaray’da top koşturan Fildişi Sahilli futbolcu Abdul Kader Keita’nın PTT 1. Lig ekiplerinden Şanlıurfaspor’a transfer olacağı yönündeki haberler kentte heyecan yaratmıştı. Son anda kulüp yönetimi ile futbolcu arasında yapılan görüşme sonucunda transfer gerçekleşmeyince Şanlıurfalılar bu kez hayal kırıklığına uğradı. Yıldız futbolcunun Şanlıurfa’ya gelmemesiyle birlikte birde ilginç bir olayın yaşanmasına da neden oldu. Sırrın Mahallesi’nde bulunan özel bir hastaneye 1 aylık staj için Beyin Cerrahi Kliniğine gelen Uganda’lı Edrine Edrines’i gören hasta yakınları, ‘sağlık kontrolüne gelen Keita’ sanıp fotoğraf çektirdi.

 

Biranda hastane koridorlarında etrafı fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarıyla dolup taşması üzerine büyük şaşkınlık içerisine giren doktor Edrines ‘Bu kadar ünlü olduğumu bilmiyordum’ dedi. Bu sırada araya giren hastane yöneticileri, Ugandalı doktora ünlü futbolcu Ketia’ya benzediği için vatandaşların kendisiyle fotoğraf çektirdiğini söyleyince gerçek ortaya çıktı.

doktoru
keita
sandılar
Yorum (4)
Kasabalı
Ketia'ya benzeterek sevgi gösterisinde bulunanlar doktor olduğunu anlayınca dövdüler demeyin de..
0
Cevapla
Murat celikten
İşte benim ülkemin insanlarıdır bunlar. Yeter ki futbolcu, şarkıcı, manken görsünler. Yeter ki tv de çarpık diziler, ankara gazino geceleri eğlenceleri, çöpçatan programları olsun. Bu ülkede bilim adamı mı olunur? Filim adamı mı olunur?
0
Cevapla
gf
Doktor olduğunu bilselerdi döverlerdi.
0
Cevapla
Arif
Kesin döverlerdi yamyamlar...
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir