Medimagazin logo

Doktorlar Nejat İşler'in durumunu tartışıyor!

Bodrum Ortakent Acıbadem Hastanesine getirilen Nejat İşler, doktorlar tarafından İstanbul'a sevk edilip edilmeyeceği hakkında toplantı yaptılar
Kaynak: TÜRKİYE
Doktorlar Nejat İşler'in durumunu tartışıyor!
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Gümüşlük beldesindeki evinde 2 gün önce rahatsızlanan ve özel bir hastanede yoğun bakımda tedavi altına alınan İşleri'in uyutulduğu ve iç organlarının iflas ettiği belirtildi. Durumunun kritik olduğu öğrenilen İşler'i yakın arkadaşları, dostları ve hayranları yalnız bırakmadı. Yakın il ve ilçelerden gelen hayranları İşler'i görmek için hastaneye akın etti.


İSTANBUL'A SEVK EDİLEBİLİR
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Ortakent Acıbadem Hastanesine gelerek Nejat İşler'in sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Nejat İşler'i ziyarete gelen Başkan Kocadon, hastane çıkışında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Başkan Kocadon, Nejat İşler'in ailesine geçmiş olsun dileklerini ilettiğini belirterek şunları söyledi: "Şu anda tabii ki Nejat Bey'in rahatsızlığı devam ediyor. Şu anda yoğun bakımda. Doktor arkadaşların yapmış olacağı bir ortak karar ile belki İstanbul'a sevk edilebilir veya tedavisine burada devam edilebilir. Şu anda tedavisi devam ediyor. Durumu hepimizin duyduğu gibi yoğun bakımda devam ediyor. Fakat doktor arkadaşlar bu durumu atlatacağına inanıyor. Ben de inanıyorum. Ailesi ile de görüştüm. Ailesi de inanıyor. Birlik beraberlik içinde, manevi desteklerimiz ile Nejat kardeşimizin bu hastalığı yeneceğine inanıyorum".  Basın mensuplarının Nejat İşler'in ailesinin durumu hakkındaki sorularına Başkan Kocadon "Tabii bu gibi durumlarda hepimiz üzgünüz. Sonuçta bir evlat biliyorsunuz. Anne, baba üzgün, biraz da şaşırmış durumdalar birden bire böyle bir haber alınca. Ama sakinliğini koruyor aile. Zaten ailede de doktor bir üye var. Artık hep beraber, doktor arkadaşlar ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar" dedi.  İşler'in yakın arkadaşı olan Tülay Baran gözyaşlarını tutamadı. Baran, “Nejat İşler'in yakın arkadaşıyım. Ne iyiye gidiyor durumu ne de kötüye. Çok üzgünüz, lütfen dualarınızı esirgemeyin” dedi.

doktorlar
nejat
i̇şler'in
durumunu
tartışıyor!
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir