Medimagazin logo

Doktor "kansersin" deyince öldü iddiası

Babasını tedavi ettirmek için gittiği hastanede kendisi de sağlık taramasından geçen ve doktorun, "Sen ilik kanserisin" dediği evli ve 4 çocuk babası şahsın şoka girerek hastanede hayatını kaybettiği belirtildi
Doktor "kansersin" deyince öldü iddiası
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Babasını tedavi ettirmek için gittiği hastanede kendisi de sağlık taramasından geçen ve doktorun, "Sen ilik kanserisin" dediği evli ve 4 çocuk babası şahsın şoka girerek hastanede hayatını kaybettiği belirtildi.

Lokman Taş (40), yaklaşık 3 gün önce hastalanan babası ile birlikte Ankara'daki bir hastaneye gitti. Ankara'ya gitmişken kendisi de sağlık taramasından geçen Taş, iddiaya göre bir doktorun, "Sen bugüne kadar neredeydin? İlik kanseri olmuşsun" demesiyle birlikte şoka girerek aniden yere yığıldı. Yapılan tüm müdahalelerle rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybeden Lokman Taş'ın cenazesi, bugün Hakkari Gazi Mahallesi'ndeki aile mezarlığında binlerce kişinin katılımı ile toprağa verildi.

Hakkari'de günün konusu olan bu olay, büyük üzüntüye yol açtı. Van Bayındırlık İl Müdürlüğü'nde memur olarak görev yaptığı ve ilde sevilen bir kişi olduğu belirtilen Lokman Taş'ın ailesinin ise taziye nedeniyle konuyu daha sonra basınla paylaşacakları bildirildi.

(İHA)

doktor
"kansersin"
deyince
öldü
iddiası
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir