Medimagazin logo

Doç.Dr. Fatma Ataman için hastanede tören düzenlendi

Isparta yakınlarında geçirdiği trafik kazasında hayaçtını kaybeden Süleyman demirel Üniversitesi (SDÜ) Tıp Fakültes Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı Öğretim üyesi Doç.Dr. Fatma Ataman için Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde bir tören düzenlendi
Doç.Dr. Fatma Ataman için hastanede tören düzenlendi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol
Isparta yakınlarında geçirdiği trafik kazasında hayaçtını kaybeden Süleyman demirel Üniversitesi (SDÜ) Tıp Fakültes Radyasyon Onkolojisi Anabilim Dalı Öğretim üyesi Doç.Dr. Fatma Ataman için Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nde bir tören düzenlendi.

Doçent doktor trafik kazası kurbanı

Hastane Başhekim Yardımcısı Doç. Dr. Ersin Uskun, Ataman’ı genç yaşta kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadıklarını belirterek, “Ataman, 2007 yılından itibaren SDÜ’de görev yapıyordu. Yurtiçi ve yurtdışında çok sayıda başarılı çalışmaya imza atan Ataman, SDÜ’de de Radyasyon Onkolojisi alanında önemli çalışmalar yapmıştır. Üzüntümüz büyüktür. Kendisine Allah’tan rahmet, sevenlerine sabırlar diliyorum.”dedi.nisan2004

Rektör Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar ise kendisini 2 yıl gibi kısa bir sürede sevdiren Ataman’ın önemli çalışmaların altına imza attığını kaydederek, değerli bir bilim insanını kaybetmenin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti. Rektör Baydar, Ataman’a Allah’tan rahmet, yakınlarına ve SDÜ camiasına başsağlığı diledi.

Törene Yükseköğretim Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, Rektör Prof. Dr. Metin Lütfi Baydar, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Vecihi Kırdemir, Prof. Dr. Mehmet Ali Koyuncu, Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Süleyman Kutluhan, başhekim yardımcıları, dekanlar, hastane müdürleri, öğretim üyeleri ve çok sayıda meslektaşı katıldı.

Konuşmaların ardından Ataman’ın cenazesi toprağa verilmek üzere memleketi İzmir’e gönderildi.
doç.dr.
fatma
ataman
için
hastanede
tören
düzenlendi
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir