Medimagazin logo

Diz biyomekaniği ve ankilozan spondilit indeksleri konularında çalışmanız var mı?

Diz biyomekaniği ve ankilozan spondilit indeksleri konularında çalışmanız var mı?
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Namık Kemal Üniversitesi Rektörlüğünden:

Akademik Personel İlanı

(Profesör ve Doçent)

Üniversitemiz birimlerine, 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve bu kanunda değişiklik yapan 5772 sayılı Kanun ile Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin ili maddelerinde belirtilen koşullara göre öğretim üyesi alınacaktır.

657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48.maddesindeki genel ve ilanda belirtilen diğer koşullan taşıyan Profesör ve Doçent kadrolarına başvuracak adayların Üniversitemiz personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Profesör ve Doçent kadroları devamlı statüde olup, başvuruda bulunacak adayların başvuracakları bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine ekleyecekleri öz geçmişini, 2 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, Doçentlik Başarı Belgesi (profesör adayları başlıca araştırma eserini belirtecek) bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan dosyalarını profesör adayları (6) altı doçent adayları (4) takım dosya halinde vereceklerdir.

Yabancı ülkelerden alınan doktora diploması ile unvanların Üniversitelerarası Kurul'ca eşdeğerliliğinin onaylanmış olması gerekmektedir.

Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılmış dahi olsalar) çalıştıkları kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyeceklerdir.

Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 (on beş) gün olup, posta ile yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

 

 

Birimi

Bölümü

Anabilim Dalı

Kadro Unvanı

Kadro Der.

Adet

Açıklama

Fen Edebiyat Kültesi

Fizik

Nükleer Fizik

Profesör

1

1

Relativistiknükleer transport modelleri ve nükleer kompressibiliti üzerine çalışma yapmış olmak.

Tıp Fakültesi

Cerrahi Tıp Bilimleri

Anesteziyoloji

Profesör

1

1

Kalp damar cerrahisi anestezisinde en az 10 yıllık deneyim sahibi olmak.

Tıp Fakültesi

DahiliTıp Bilimleri

Radyodiagnostik

Profesör

1

1

Vertebral gelişim ilişkileri ve morfometri, diz biyomekaniği ve ankilozan spondilit indeksleri konularında çalışmalar yapmış olmak.

Güzel Sanat. Tas. ve Mim. Fak.

Resim Bölümü

Resim

Profesör

1

1

Plastik Sanatlar Bilim Alanında Doçentlik Unvanı almış olmak, Baskıresim ve Toksik Olmayan Gravür konusunda çalışmaları olmak.

Güzel Sanat. Tas. ve Mim. Fak.

Mimarlık

Mimarlık

Doçent

2

1

Mimarlık lisans mezunu olmak; yapı bilgisi, mimari tasarım, restorasyon yada şehircilik alanlarının herhangi birinde doktora yapmış olmak.

diz
biyomekaniği
ve
ankilozan
spondilit
indeksleri
konularında
çalışmanız
var
mı?
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir