Medimagazin logo

Çizgi Medikal’den Sağlık Çalışanlarına Tıp Bayramı Hediyesi

Çizgi Medikal’den Sağlık Çalışanlarına Tıp Bayramı Hediyesi
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

 Her yıl geleneksel olarak 14 Mart Tıp Bayramı’nda sürpriz kampanyalar gerçekleştiren Tıbbi Giyim Firması Çizgi Medikal geleneği bozmadı.  Firma bu yıl Bayram Hediyesi olarak  tüm ürünlerinde yüzde 15 indirim yaptı. Her yıl büyük ilgi gören indirim kampanyası 12 Mart’tan itibaren hafta boyunca devam edecek.


 “Sağlık Personellerine Hediyemizdir”
 Çizgi Medikal,  Tıp Bayramı nedeniyle tüm ürünlerinde önlük, uniforma, sabo terlik ,ortopedik hastane spor ayakkabısı ve cerrahi bonede  yüzde 15 oranında indirime gitti. Her yıl 14 Mart Tıp Bayramı günü sağlık personelleri için sürpriz kampanyalar düzenleyen firmanın Genel Müdürü Ayşegül Ayar, “Tıp Bayramı’nda gece gündüz, bayram tatili  demeden fedakarca çalışan sağlık personeline bir hediye vermek istedik. Tüm ürünlerde geçerli olan yüzde 15’lik indirimimiz Tıp Bayramı Haftası boyunca sürecek” dedi. Ayar, sağlık camiasının Tıp Bayramı’nı kutladığını sözlerine ekledi.


 Çizgi Medikal Online Satış Sitesini yeniledi şimdi hem mobil uyumlu hem de daha hızlı
 www.cizgimedikal.com adresinden sağlık çalışanlarına önlük, uniforma, bone, ortopedik spor ayakkabısı ve sabo terlik satışı yapan Çizgi Medikal, 2015 yılının ilk gününde sitesini yeniledi. Siteye giren kullanıcılar ürünlere daha kolay ulaşırken, sipariş verme süresi de kısaldı.  Sitenin mobil sürümünü kullanarak, cep telefonlarından sipariş vermek de mümkün. Farklı görsel tasarımıyla öne çıkan satış sitesi, kullanıcıların büyük beğenisini kazandı.


 100 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücreti firmadan
100 TL ve üzerindeki siparişlerde kargo ücretini müşterisi adına ödeyen Çizgi Medikal, ayrıca ürünleri aynı gün kargoya vererek, müşterilerine en geç 24 saat içerisinde ulaştırıyor.

çizgi
medikal’den
sağlık
çalışanlarına
tıp
bayramı
hediyesi
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir