Medimagazin logo

Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi kampüsüne taşınacak

Bozok Üniversitesi Erdoğan Akdağ Kampüs yerleşkesinde yapımı tamamlanan Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Morfoloji Binası ve Araştırma Uygulama Hastanesi, 11 Haziran Pazartesi gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak
Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi kampüsüne taşınacak
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Mesut Sipahi yaptığı açıklamada Yozgat merkezde hizmet veren Bozok Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi’nin 11 Haziran Pazartesi gününden itibaren Erdoğan Akdağ Kampüsü yerleşkesinde inşa edilen yeni Tıp Fakültesi ve Morfoloji binasında hizmet vereceğini söyledi. 
Başhekim Sipahi, “Hastanemizin kampüse taşınmasından dolayı poliklinik ve acil servis hizmetlerinin 06 -10 Haziran tarihleri arasında hizmet vermeyecek. 210 servis yataklı, 50 yoğun bakım yataklı ve 9 ameliyathanenin bulunduğu yeni hastanemizde modern tıbbın tüm imkânlarını kullanarak halkımızı kaliteli sağlık hizmeti sunmayı amaçlıyoruz” diye konuştu. 

bozok universitesi tip fakultesi
mesut sipahi
Yorum (1)
Dr.Cevdett
YOZGAT ne şanslı bir il. Nüfusu merkezde 85 bin. Toplam nüfus 400 bin civarı. Hem şehir hastanesi var hem üniversite hastanesi. Uzmanlıkta ilk göz ağrım. 1999-2003 te orada çalışmıştım. O zaman tarihi bir devlet hastanesi ve küçük bir ssk hastanesi vardı.
9
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir