Medimagazin logo

Battalgazi Devlet Hastanesinde Cumhuriyetin 100. yılı etkinliği

Malatya'nın Battalgazi ilçesinde hizmet veren Battalgazi Devlet Hastanesinde Cumhuriyetin 100. yılı etkinlikleri kapsamında ağaç dikim etkinliği gerçekleştirildi
Kaynak: AA
Battalgazi Devlet Hastanesinde Cumhuriyetin 100. yılı etkinliği
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Battalgazi Devlet Hastanesi önündeki fidan dikimine Battalgazi Kaymakamı Erkan Savar, İl Sağlık Müdürü Erhan Berk, Battalgazi Belediyesi Başkan Yardımcısı Zafer Kırçuval, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Halime Akyüz, Battalgazi Devlet Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Erol Karaaslan, hastane idarecileri ve personeli katıldı.

Battalgazi Kaymakamı Erkan Savar, Cumhuriyetin 100. yılında tüm kamu kuruluşlarının çeşitli etkinlikler yaptığını belirterek, "Bizler de Battalgazi ilçemizde İl Sağlık Müdürümüz ve Belediye Başkan Yardımcımız ile birlikte bu etkinliğe iştirak ettik. Battalgazi Devlet Hastanemizin bahçesinde günün anlam ve önemine binaen bir ağaç ekimimiz oldu. Hastanemizde yatan çocuklarımızı ziyaret edeceğiz. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla birlikte Cumhuriyetimizin 100. yılını kutluyoruz. Devletimizin birliği, beraberliği için güzel bir anı olmasını temenni ediyorum." dedi.

İl Sağlık Müdürü Erhan Berk ise Cumhuriyetin 100. yılında Battalgazi Devlet Hastanesinde 100 ağaç dikme etkinliği için bir araya geldiklerini dile getirerek, "Hastane yönetimimize hasta ziyareti ve personelimize yapacağı hediyeler için çok teşekkür ediyorum. Cumhuriyetimiz 100 yaşına geldi. Koca bir çınar inşallah, önümüzdeki ikinci yüz yılı daha hayırlı ve daha güçlü, kuvvetli olacak buna kalpten inanıyoruz." diye konuştu.

Daha sonra hastane personeliyle fotoğraf çekimi yapıldı, çocuk servisinde yatan hastalar ziyaret edilerek çeşitli hediyeler verildi.

battalgazi devlet hastanesi
malatya
cumhuriyetin 100yili
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir