Medimagazin logo

Başhekime aracında bıçaklı saldırı

lgaz Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Emre Yılmaz, yolda otomobiline aldığı kişi tarafından bacağından bıçaklandı.
 Başhekime aracında bıçaklı saldırı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

ÇANKIRI-Alınan bilgiye göre, aracıyla D-100 karayolunda Ilgaz'dan Kurşunlu ilçesi yönüne giden Yılmaz, Gaziler köyü yakınlarında otostop yapan kişiyi otomobiline aldı.

Araca binen kişinin, Yılmaz'dan para istemesi üzerine ikili arasında tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine, cebinden çıkardığı bıçakla Yılmaz'ı bacağından bıçaklayan kişi, araçtan indi. Şüpheli, kendisini takip eden bir araca binerek, olay yerinden kaçtı.

Otomobiliyle Kurşunlu Devlet Hastanesi'ne giden Yılmaz'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Jandarma ekipleri, soruşturma başlattı.
 

başhekime
aracında
bıçaklı
saldırı
Yorum (4)
Heliconatör
Zamanın birinde adamın biri devesiyle çölde yolculuk yapıyormuş. Çölün ortasında devesini kaybetmiş ve susuzluktan perişan olmuş bir bedevi görmüş. Bedeviye su içirmiş ve devesine alıp yola çıkmışlar. Bedevi adamı ani bir hamle ile deveden atmış ve hızla kaçmaya başlamış. Adam arkasından bağırmış: "bu olayı şehre gidince lütfen hiçkimseye anlatma" demiş. Bedevi "neden " diye sormuş. Adam: "çünkü halk bu olayı duyarsa artık hiçkimse çölde susuz kalanlara yardım edip devesine bindirmez!"
0
Cevapla
Frankie Bellevan
başhekim meslektaşımız dr.emre yılmaz'a geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. daha kötüsü de olabilirdi. vatandaşa merhametinin kurbanı olmuş. vatandaşın sağı solu pek belli olmaz ama meslektaşlarına herzaman güvenebilir.
0
Cevapla
Nevzat Akman
Olay yeri benim köyüme 5 km mesafede.40 yıl aradan sonra yine bir sağlık çalışanına şiddet.Bu olay basit !! bir gasp olayı olsa gerek.İlçemizde üniversite öğrencisi olduğumuz yıllarda (1975-1976)Diş Hekimi Kerim bey ve Devlet hastanesi başhekimi olan eşi linç edilmek istenmişti.Sosyalist olmaktı suçları.Halkı galeyana getirenlerde Ülkücülerdi. Doktor Emre bey'e geçmiş olsun diyerek acil şifalar diliyorum.
0
Cevapla
ÖMER HAYYAM
KARDEŞİME GEÇMİŞ OLSUN. İYİLİKTEN MARAZ DOĞAR SÖZÜNÜ HATIRLATIYORUM.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir