Medimagazin logo

Başhekim: 10 ayda hastanemize 440 bin hasta başvurdu

Lüleburgaz Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mustafa Köprücüoğlu, "10 ayda hastanemize 440 bin hasta başvurdu" dedi.
Başhekim: 10 ayda hastanemize 440 bin hasta başvurdu
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

KIRKLARELİ-Köprücüoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada ayda ortalama 44 bin hastayı tedavi ettiklerini söyledi.

Hastaların daha çok ayakta bakım ve acil servislerine başvuru yaptıklarını belirten Köprücüoğlu, önceki yıllara göre Lüleburgaz Devlet Hastanesi'ne gelen hastaların 15 artığını ifade etti.

Başvuruların artmasının sebebinin başarılı çalışmalar ve doktor kadrosunun güçlü olmasından olduğunu anlatan Köprücüoğlu, "Doktorlarımız yaptıkları başarılı operasyonlar sayesinde hastalarımızı kısa zamanda sağlıklarına kavuşturuyorlar. Ayrıca hastanelerimizdeki kaliteli hizmette bize olan güvenin artmasını sağladı. 10 ayda hastanemize 440 bin hasta başvurdu" diye konuştu.

Hastanede ayrıca 700 çocuğun dünyaya geldiğini dile getiren Köprücüoğlu,  doğum yapacaklar için de özel olarak doğum hazırlık sınıfı da yaptıklarını ve buraya ilginin çok güzel olduğunu kaydetti.

başhekim:
10
ayda
hastanemize
440
bin
hasta
başvurdu
Yorum (10)
bekir özeren
büyük geçmiş olsun, dünya harbi mi yaşadınız sn başhekimim? resmen bir afet durumu.. bunlardan hiç mi iyileşen olmamış? gerçekten tüm halkınıza 'acil şifalar dilerim. acil demişken de acile başvuranların da sayısını verseniz.
0
Cevapla
aydin sinal
lüleburgaz upuzun bir caddeden ibaret,demekki her lüleburgazli senede en az 20 kere hastalaniyor,bu cadde soguk cekiyor,ceryan yapiyordur bi ucunu kapasinlar
0
Cevapla
ibrahim çolak
Suç duyurusudur. Anlayana
0
Cevapla
Frankie Bellevan
hastanenize başvuranların başına birşey oldu mu sayın başhekim bey? olmadıysa hastaneniz çok sağlammış. ay'da 44 bin hastayı gerçekten de tedavi edebildiniz mi? her ay hastaneye gelenler aynı 44 bin mi yoksa farklı 44 binler mi?
0
Cevapla
selim
geçmiş olsun başhekimim.lüleburgazın nüfusuna baktım 132 bin yazıyor.10 ayda tüm lüleburgaz demekkki 3 kez hastaneye başvurmuş.lüleburgazın 3te biri her ay hastaneye geliyor.herhalde bir salgın hastalık yada afet durumu var.yardım edeceğimiz birşey varsa çekinmeden söyleyin.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir