Medimagazin logo

Bakanlıktan darp yalanlaması

Sağlık Bakanlığı, Adana Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi'nde yaşandığı iddia edilen darp iddiasını yalanladı
Bakanlıktan darp yalanlaması
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, "Bazı medya organlarında, Bakanlığımız Adana Ekrem Tok Ruh Sağlığı Hastanesi'nde 'Zihinsel engelli hasta, hastanede darp edildi iddiası' haberi üzerine aşağıdaki açıklamanın yapılmasına gerek duyulmuştur.

Yapılan incelemede, haberde adı geçen H. Y.'nin epilepsi hastalığı olduğu, hastaya ait hemşire gözlemleri ve servis kamera kayıtlarından hastanın koridorda kendiliğinden epileptik nöbet geçirerek düştüğü görülmektedir. Bununla birlikte, hasta yakınlarının iddiaları nedeni ile konu hakkında Bakanlığımızca soruşturma başlatılmıştır" denildi.

bakanlıktan
darp
yalanlaması
Yorum (2)
dr.temel
Herşey net bir şekilde belli ise soruşturma neyin nesi? Çok fazla ayran mı içiyorsunuz? Yoksa neyin kafasını yaşıyorsunuz? Ne zaman bitecek bu hasta odaklı yalakalık. Nefret ettirdiniz kendinizden.
0
Cevapla
Adnan Özpek
Allah kuru iftiradan korusun! Peki ya kamera kayıtları olmasaydı ne olacaktı. Hastane yöneticilerinin, hasta mahremiyetini ihlal etmeyecek her noktaya güvenlik kameraları(mümkünse ses kayıtlı) yerleştirmeleri her bakımdan çok yararlıdır.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir