Medimagazin logo

Bakan Müezzinoğlu, patlamanın olduğu hastanede inceleme yaptı

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu patlamanın meydana geldiği Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nde inceleme yaptı. Müezzinoğlu, olayın mutfaktaki tüpün patlaması sonucu meydana geldiğini söyledi. Bakan Müezzinoğlu, patlamanın olduğu kattaki 24 hastanın ise başka bölümlere nakledildiğini açıkladı.
Bakan Müezzinoğlu, patlamanın olduğu hastanede inceleme yaptı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol


Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Dr. Yıldırım Aktuna Nöroloji bölümünün en üst katında sabaha karşı patlama olmuştu. Salık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu da sabah saatlerinde hastaneye gelerek incelemelerde bulundu. Çıkışta basın mensuplarının sorularını cevaplandıran Müezzinoğlu, olayın üst kattaki mutfakta mutfak tüpünün patlaması sonucu meydana geldiği bilgisini verdi. Patlamada hasta, hasta yakını veya çalışanlardan yaralanan olmadığını aktaran Müezzinoğlu, o kattaki 24 hastanın bir alt kata ve diğer servisler yerleştirildiğini belirtti. Bazı hasta yakınları ise hastalarının koridorda kaldığını söyleyerek bakandan yardım istedi. Müezzinoğlu da en kısa sürede hastaların yataklı servislere nakledileceğini kaydetti.

Patlamanın meydana geldiği hastanede olay yeri inceleme ekiplerinin çalışması da devam ediyor. Patlamanın kesin sebebi incelemeler sonucu netlik kazanacak.

bakan
müezzinoğlu
patlamanın
olduğu
hastanede
inceleme
yaptı
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir