Medimagazin logo

ASM'ye molotof ve ses bombası atıldı

Beyoğlu'nda aile sağlığı merkezine molotof ve ses bombası atıldı. Mesai saatinden önce gerçekleşen olayda herhangi bir hasara yol açmadı.
Kaynak: ZAMAN
ASM'ye molotof ve ses bombası atıldı
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

Yenişehir Mahallesi Hakem Sokak'ta bulunan aile sağlığı merkezinin giriş kapısı önüne molotof bombası, merkezin önündeki sokağa da ses bombası atıldı. Sabah saatlerinde gerçekleşen olay sonrasında vatandaşlar polise ihbarda bulundu. Sokak araç ve yaya trafiğine kapatılırken polis ekipleri olay yerinde incelemelerde bulundu. Sağlık merkezine gelen vatandaşlar ise geri çevrildi.

Olayın mesai saati başlamadan önce yaşanması, herhangi bir yaralanma ve can kaybına neden olmazken hasarda meydana gelmedi.

asm'ye
molotof
ve
ses
bombası
atıldı
Yorum (1)
Frankie Bellevan
içindekilerle beraber yakılıp etrafında da dans edilmediyse sorun yok. vatandaşın,devletin gözünde asm dediğiniz nedir ki? ben hertürlü görevi paylaşarak yaptığımız eski sağlık ocaklarımızı özlüyorum. gereken hastaların damar yolunu açıp sıvı ve ilaç vermek için acillere göndermezdik. yatıracak bir sedye mutlaka bulurduk. hatta bir defasında dengesiz bir sağlık müdürü teftişe gelmişti 3 saatlik bir köyden eşek sırtında gelen bir hastayı niye 50 km ötedeki devlet hastanesine göndermeyip damar yolunu açıp sıvı verdiğimizi sorgulamıştı. adamın sadece hekimlik diploması vardı. gerçek hekimlikten,vicdandan "eser" olmayan birisiydi hastaların sütürleri de atılırdı. pansuman da yapılırdı. gebelerde takip edilirdi,aşılarda yapılırdı. ama sağlıkta dönüşüm projesiyle(büyük ortadoğu projesi) hepsi mazide kaldı.
0
Cevapla
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir