Medimagazin logo

Ardahan Askeri Hastanesi kapanacak mı?

Ardahan'ı Tanıtma ve Güzelleştirme Derneği Başkanı Burak Taştan, Ardahan Askeri Hastanesi'nin kapanacağı iddiasının gündemde olduğunu belirterek, bunun doğru olmadığını öne sürdü.
 Ardahan Askeri Hastanesi kapanacak mı?
Abone Ol:
Medimagazin google abone ol

ARDAHAN-Taştan, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ardahan Askeri Hastanesi'nin kapanmasının gündemde olduğunu, kendisinin de bunun yakın takipçisi olduğunu kaydetti.

Ardahan Askeri Hastanesi'nin kapanmasının doğru olmayacağını, bunun Ardahan'a zararı olacağını öne süren Taştan, "Bu hastanemiz alternatif bir sağlık hizmeti sunuyor. Vatandaşımız da bu alanda aldığı hizmetten memnun. Böyle bir kurumun kapanması bize maddi ve manevi olarak zararı büyük olacaktır. Çünkü bu kurumda bugüne kadar şikayetçi olan bir vatandaşımız dahi yok. Söz konusu kuruma hizmet için başvuran vatandaş, gayet memnun ayrılıyor" dedi.

Ardahan Askeri Hastanesi'nde asker hariç yaklaşık 70 personelin mevcut olduğunu ifade eden Taştan, "Bu insanların çoğu Ardahanlı. Dolayısıyla bunların da mağduriyeti söz konusu olacak. Bunlar haklı olarak Ardahan'ı terk etmeleri gündeme gelecek. Böyle bir durumda kaybeden Ardahan, Ardahanlı olacak. Biz hastanemizin kapanmaması için her türlü çabayı göstereceğiz. Bu konuyu gündemden düşürmemek için gereken neyse onu yapacağız" diye konuştu.

ardahan
askeri
hastanesi
kapanacak
mı?
Bu habere ilk yorumu siz yapabilirsiniz...
Yorum Yaz
0/300

Bu haberler de ilginizi çekebilir